• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Şehitlerimiz

REKLAM ALANI 2
Ziyaretçi Defteri yaz

REKLAM ALANI 3

Başvuru Bölümü

Facebook-Twitter

 

Üyelik Girişi
Malatya İhaleler

Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam154
Toplam Ziyaret891231
Takvim
İYAD Üyesi

REKLAM ALANI 4

Anasayfa

   Yeni Doğanşehir Gazetesi Söyleşimi Konuğu Berlin Teknik Üniversitesinin İlk Türk Profesörü Hemşerimiz Prof. Dr. Ali Uçar ile Türkiye Avrupa birliği ilişkileri, Avrupa Birliğinin Türkiye ye bakış açısı, 51 yıldır neden bizi Avrupa Birliğine Almıyorlar, bu soruların cevabını Prof. Dr. Ali Uçar’ dan öğreneceğiz.
AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bu yıl da 11 Ayın Sultanı olarak adlandırılan Mübarek Ramazan ayına girdik.
Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Başkan yardımcısı Gülhaş'dan Ramazan Ayı dolayısıyla mesaj verdiler.
Yeni Doğanşehir Gazetesinin on yaşına girmesi nedeniyle, Malatya Valisi Sayın Vasip Şahin bir kutlama mesajı gönderdi.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkezin yanı sıra, ilçelerde de hizmetlerini sürdürüyor. Doğanşehir ilçesinde bulunan ve aynı zamanda Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi ile K. Maraş’ın Nurhak İlçelerinin bağlantılarını da sağlayan yolda, bakım-onarım ve asfalt çalışması yapıyor.
AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Başkan Murat KAVUNCUOĞLU mesajında şu görüşlere yer verdi:
30 Mart Yerel seçimlerinde Yeni Mahalli idareler yasası yani Büyük şehir belediyeler yasasının Yürürlüğe girdi. Büyük Şehir yasasını Yürürlüğe girmesiyle Doğanşehir Belediyesi de bu büyümede nasibini aldı.
Türkiye İş Bankası Doğanşehir Şubesi Müdürü Gazetemizi Ziyaret etti. Türkiye İş Bankası Doğanşehir Şubesi Müdürü İbrahim Doğan Yeni Doğanşehir Gazetesi İdare Merkezine gelerek,
Doğanşehir ilçemizde Anaokulu şenlikleri çerçevesinde, Anaokulu Öğrencileri Başkan Vahap KÜÇÜK'ü makamında ziyaret ettiler.
Doğanşehir İlçemizde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı çelenk sunma etkinliği dışında iptal edildi.
... 10 ...
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Sanal Basın üyesi

sanalbasin.com üyesidir

Site Haritası
REKLAM ALANI 5