• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Şehitlerimiz

REKLAM ALANI 2
Ziyaretçi Defteri yaz

REKLAM ALANI 3

Başvuru Bölümü

Facebook-Twitter

 

Üyelik Girişi
Malatya İhaleler

Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam155
Toplam Ziyaret891232
Takvim
İYAD Üyesi

REKLAM ALANI 4

Anasayfa

   Türkiye´de yeni yayılmaya başlayan kınball Doğanşehir´de büyük bir ilgi görmüştür
Doğanşehir ilçesinde haftalık olarak yayınlanan Yeni Doğanşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Karaaslan’ın ablası Fatma Karaaslan, (83) vefat etti.
Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, engelli çocuklarımızı evlerinde ziyaret etti. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını yakından dinledi. Kendilerine gerekli desteği sağlayacağını söyleyen Vahap Küçük
Doğanşehir ilçesinde yaptığı birbirinden güzel binalarla ve sitelerle ilçenin görünümüne ve Doğanşehirlilere rahat bir yaşam alanı sağlayan Zelyurt İnşaat’ın sahibi iş adamı Bahri Zelyurt, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğanşehir İlçe Başkanı Ali UÇAR, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şubesi Başkanı Hemşehrimiz Mali Müşavir Kamil Göksu, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Göksu, öğretmenlerin geleceği inşa edecek yegâne mimarlar olduklarını belirtti.
Hiçbir ücret ya da bedelin öğretmenlik görevini icra etmenin; ailesine, milletine, devletine ve ülkesine faydalı bireyler yetiştirmenin karşılığı olamayacağını dile getiren Ak Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu mesajında
Ankara Doğanşehirliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Bilgili 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili mesaj yayınladı.
Doğanşehir Belediye Spor kulübü yöneticilerinden Belediye Başkanı Vahap Küçük'ü ziyaret ederek Kulüp için destek istediler.
Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün açmış olduğu takviye kursları Doğanşehir ile Belde Ve Köylerini Kalkındırma Derneğinden(DOBKAD) destek geldi.
 7  ...
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Sanal Basın üyesi

sanalbasin.com üyesidir

Site Haritası
REKLAM ALANI 5