• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Anasayfa

   AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa ŞAHİN, Doğanşehir Belediyesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.
Ağrı Doğubeyazıt ilçesinde görev yapan Uzman Çavuş Kadir Akbaş kendi özel aracıyla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Akbaşın Cenazesi Doğanşehir e getirildi.
Doğanşehir ilçesinde Sevgililer Günü’nde Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük tarafından 20 çiftin nikah kıyıldı. 20 çiftin özel günlerini kutlayan Küçük, yeni evlenen gençlere önemli öğütler de verdi
Doğanşehir ilçesinde ikinci yıl ını dolduran belediye başkanı Vahap küçük Mesut Sülü yü Doğanşehir belediye başkan yardımcısı olarak atadı. Atamaya ilişkin başkanın görevlendirme yazısı yeni başkan yardımcısı Mesut Sülü ye iletildi.
Doğanşehir ilçesinde yılın en iyi dedesi ödülünü Gazeteci Hüseyin Karaaslan aldı.
Malatya AFAD Müdürü Doğanşehirli Hemşehrimiz Hamza Demiralp’in annesi emekli öğretmen Fatma Demiralp,vefat etti
Doğanşehir Vaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri; "Erasmus + Programı 2014-2020 Bireylerin Hareketliliği" projesi hakkında bilgi vermek için Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner GÜLER ve İlçe Kaymakamı Memiş İNAN´ı makamlarında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.
Doğanşehir ilçesinde işkur tarafından alınarak orman işletme şefliği bünyesinde çalıştırılan yaklaşık 200 işçi kazma bıraktı.
Doğanşehir ilçesinde bu yıl ilk kez hatırlanan Görme özürlüleri. Öğretmen evinde buluştular. Son derece memnun olan görme özürlüler” bugüne kadar kimse bize böyle bir jestte bulunmadı Allah razı olsun” dediler.
İzmir Doğanşehirliler Derneği’nin düzenlediği gecede Doğanşehir rüzgarı esti.
 1  ...
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5