• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Hakkımızda

dogansehiraktuel.com kullanımı


   dogansehiraktuel.com internet sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.  Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir, ancak bu bilgiler ticari amaçla kullanılamaz.
   Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine duyarlı bir disiplin söz konusudur. dogansehiraktuel.com kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bülten ve haberler, dogansehiraktuel.com  tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık kaynaklardan elde edilen bilgiler kullanılmak suretiyle, sadece bilgilendirme amacıyla sunulur. Ve alıntı yapılan haberlerin kaynakları her zaman haberlerimizin altında bulunmaktadır. Haberin kaynağından ticari maksatla faydalanmak isteyenler ayrıca kaynak sahibinden izin almaları gerekmektedir. Bu konuda sitemiz sorumluluk kabul etmez. Sitemiz ticari amaç gütmemektedir. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Web sitemizin dışında farklı siteler kaynak gösterilerek yayınlanan haber ve içeriklerinden, Köşe Yazıları, Makaleler ve Yorumlardan Yazarların kendileri sorumlu olup; içeriklerinden Sitemiz sorumlu tutulamaz.  Sitemizde yayınlanan içerikler site adımız belirtilerek serbestçe kullanılabilir.
Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan www.dogansehiraktuel.com hiçbir sorumluluk kabul etmez, doğru ve tam olmaları konusunda garanti vermez.  Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, www.dogansehiraktuel.com'a hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.
  www.dogansehiraktuel.com sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.
Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak dogansehiraktuel.com tarafından yayınlanmaktadır. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden dogansehiraktuel.com sorumlu tutulamaz.
     Sitemizdeki makale,içerik ve haberlerdeki yorumlardan kullanıcıların kendileri sorumludur.dogansehiraktuel.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez ve sorumlu tutulamaz.
 www.dogansehiraktuel.com Basın ilkelerine uymaya söz vermiştir.

Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5