• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Vaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İtalya'ya Gidiyor
   Doğanşehir Vaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri; "Erasmus + Programı 2014-2020 Bireylerin Hareketliliği" projesi hakkında bilgi vermek için Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner GÜLER ve İlçe Kaymakamı Memiş İNAN´ı makamlarında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.
Ziyaret esnasında Vaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Teoman Mete TEKİN desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Kaymakamımıza teşekkür etti. Ziyaret esnasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner GÜLER, 2015-1-TR01-KA102-018491 nolu “SESSİZ SALGIN İNMEDE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ VE BAKIM GİRİŞİMLERİNİN AB BOYUTU” isimli projemizin Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye değer görülmüştür. İtalya´nın Modena kentinde 21 gün sürecek bu eğitimde öğrencilerimizin inmenin (felç) AB bakım ve boyutunu, Hemşirelik ve ATT´liğin Avrupa boyutu eğitimlerinin yanı sıra farklı bir kültür ve yaşam tarzını tanıyacaklardır.

Bu eğitim öğrencilerimizin hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine katkı sunacaktır. Proje refakatçı Ergün ARMAĞAN ile öğrencilerden Merve GÜNER, Merve OKYAZ, Gülay KARANLIK, Sevilay ERYILMAZ, Şeyma ALTUNKAYA, Elanur TAYLAN, Sümeyya DEMİR, Fatma KARAARSLAN, Sinem KALİK katılacaklardır diyerek projede emeği geçen başta okul idaresi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor projelerin devamını bekliyorum, dedi. Kaymakamımız Memiş İNAN ise hem eğitim hem de kültürel faaliyetlerden öğrencilerimizin en üst düzeyde istifade etmesi temennisinde bulunarak projede emeği geçenlere teşekkür ediyor, başarıları çalışmalarınızın devamını diliyor, hayırlı yolculuklar diliyorum, dedi.

www.dogansehiraktuel.com
  
4906 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5