• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Ahmet GÜNEŞ
dogansehiraktuel@hotmail.com
Ney İdik Ne Olduk Ne Olacağız
29/03/2017
Ney İdik Ne Olduk Ne Olacağız
          Adaletiyle ahlakıyla altı kıtaya hüküm eden imparatorluktuk,  biz mektebi ile medresesi ile dünyaya ilim alim adamı yetiştiren devlettik,  biz kendi üreten yerli mal tüketen millettik,  
          Biz ne olduk; devlet liderinin hain korumasınımı ararsın  fakir çocuklarını okutayım diye beynini yıkayıp vatanına ihanet çetesi kuran din tacirlerinimi ararsın. 
        Devletin silah fabrikasını patentini satanlarımı ararsın, milletin vergilerinden toplanan devletin bütçesinden maaş alıp teröristlere yardım yataklık yapanımı ararsın, organ nakli için çocuk kesip satanlarımı ararsin,  bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içip vatan borcu askerleriğini yapmamak için sahte çürük raporu alanımı ararsın.  
       Bizim millet askerleğini yapmayanı adam saymaz,  bedenim bozulmasın diye sezeryanla doğum yapan bayanımı ararsın,  besleyemem diye çocuk yapmayıp ithal mama ile köpek besleyen imi ararsın, tatilime keyfime engel olmasın diye iki yaşında çocuğu krese atanımı ararsın, hanımının keyfi bozulmasın diye anasını babasını huzur evine atanımı ararsın, para için anasını babasını boganımı ararsın. 
       Zeytine ayakkabı boyası bibere kiremit tozu katanımı ararsın,  tavuk etini çamaşır suyu ile yıkayınımı ararsın,  bal diye glikoz satanımı at eşek eti satan kasapımı ete şırınga ile şu basanımı ararsın,  marketlerde genleri ile oynanmış yıllar sonra insan sağlığına zarar veren ithal malları mı ararsın. Devletin malı deniz yemeyen domuz diyen domuzlarımı ararsın, kalabalık tan canlı bomba dan tenhalarda tecevuzculerden gaspcidan tinerciden yaylalarda terörist den korkmaya başladık.  Güvenlik güçlerimiz şerefli üniformasını çarşıda giyemez oldu 
Ne olacağız at kavmi süt kavmi gibi helak olacağız . 
Deveye demişler boynun niye eğri demiş nerem doğru ki daha neler.
Söğütlü Ahmet GÜNEŞ
05383290400 


4484 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Sen Bu Milleti Ne Sandın FETÖ - 02/11/2016
Atamızdan ceddimizden kuyruk acısı var, Bu Millet ile açıktan yüzleşmeye yürekleri yok Ancak senin gibi vatan hainlerine müslüman görünen İslam millet düşmanına
Neyin Var Neyin Yok Doğanşehir - 19/03/2016
Çay ocağın, kahvehanen çok , Erkenden dükkanını açan esnafın yok ,
NE ZAMAN BİTECEK TERÖR BELASI  - 05/03/2016
Televizyonu açmaya elim varmıyor,  Her gün üç beş şehit geliyor,  Analar ağlıyor,ocak sönüyor,  Ne zaman bitecek terör belası. 
BİR OLALIM VEKİL DEĞİL BAKAN OLALIM - 05/03/2016
Tarihini bilmem ezelsin , Coğrafi yerinle çokta güzelsin , Adetlerin kültürünle hep öndesin, Arkada kalmak sana yakışmıyor .
BENİM KÖYÜM   - 05/03/2016
Gulutlardır ilk gelenin,  Ta yurt senin ilk temelin,   Tarihinin yok bilenin,  Sen ezelsin benim köyüm . 
Annem Ben Esra GELİN - 05/03/2016
Annem! Hayinler Kahpece,Kalleşçe Gece Yuvamızı Yıktılar Annem. Beni Cengizim’den Ayırdılar, Beni Yiğit Oğlumdan Ayırdılar Annem.
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5