• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de Fidanlar Toprakla ile Buluştu

11/11/2023

Doğanşehir'de Fidanlar Toprakla ile Buluştu

Doğanşehir’de ‘Geleceğe Nefes Cumhuriyete Nefes’ fidan dikim etkinliğinde Savaklı Mahallesi ağaçlandırma alanına Cumhuriyetin 100. yılına özel 400 fidan dikildi.

Savaklı mahallesinde düzenlenen fidan dikme programına, İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç, Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Cumhuriyet Savcısı Şehzade Mustafa Sevban Atalay, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Onur Kırcaer, İlçe Orman İşletme Şefi Şeyma Aygün Safca, kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.

İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Gününde, Ormanları korumanın ve zenginleştirmenin her ferdin bir görevi olduğunu ve Cumhuriyetimizin 100. yılında oluşturduğumuz bu orman inşallah gelecek nesillere bırakacağımız en güzel hediyelerden biri olacaktır” dedi.

Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise fidan dikimi ile ilgili yaptığı açıklamada; " Geleceğe Nefes Cumhuriyete Nefes temasıyla bugün 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü vesilesiyle Doğanşehir'de 142 deprem şehidimiz anısına fidanlarımızı Savaklı mahallemizde diktik." 

Önder Akbıyık/ Doğanşehir Aktüel 

506 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5