• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı

10/11/2023

Doğanşehir'de 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 85'inci yıl dönümünde #Doğanşehir'de düzenlenen törenle anıldı. Törene, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç, Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Cumhuriyet Başsavcısı Şehzade Mustafa Sevban Atalay ve ilçe protokol üyeleri katıldı.

Doğanşehir Ertuğrul Gazi Ortaokulu bahçesinde düzenlenen tören, Kaymakam Mehmet Kılıç ve Belediye Başkanı Durali Zelyurt Atatürk anıtına çelenk sunma töreninin ardından Doğanşehir Fen Lisesi konferans salonunda düzenlenen anma programı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Törende günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmanın yapıldığı anma programında şiirler okunarak Atatürk’ün sevdiği türküler seslendirildi. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası dahilinde Doğanşehir'de düzenlenen liseler arası kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere Kaymakam Mehmet Kılıç ve Belediye Başkanı Durali Zelyurt tarafından hediyelerinin verildiği program Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nin okunması ile sona erdi.

Önder Akbıyık/ Doğanşehir Aktüel 

        

491 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5