• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt bayrak ve balon dağıttı

29/10/2023

Başkan Zelyurt bayrak ve balon dağıttı

📸 Başkan Zelyurt bayrak ve balon dağıttı
 
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt , Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü nedeniyle Cumhuriyetin geleceği çocuklara folklor ekibinin gösterisi sonrası bayrak ve balon dağıttı. Palyaço eşliğinde eğlenceler devam etti.
Doğanşehir Fen Lisesi Spor salonunda düzenlenen Cumhuriyetin 100. yılı kutlamalarına katılan Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt , program sonrasında ise Doğanşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan etkinlikte Cumhuriyetin geleceği çocuklara bayrak ve balon dağıttı
Başkan Zelyurt, Cumhuriyet çoşkusunu paylaştığı vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet bayramını da kutladı. Başkan Zelyurt mesajında, "Cumhuriyetimiz 100 yaşında, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılını kutladığımız büyük bir gün. Bu yüz yıl boyunca, milletimiz bağımsızlık ve özgürlük için savaştı, büyük mücadeleler verdi ve büyük başarılar elde etti. Daha aydınlık yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz.
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun." dedi.
Çocuklar ve aileleri bayrak ve balonlar için teşekkür ettikleri Başkan Zelyurt'un Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
205 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5