• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Öğrenciler İstedi, Başkan Yaptı...

18/10/2023

Öğrenciler İstedi, Başkan Yaptı...

Öğrenciler İstedi, Başkan Yaptı...
Doğanşehir Belediyesi, okul bahçelerini düzenleme çalışmaları kapsamında Gövdeli Karadut İlkokulu bahçesini kilit taşı ile döşedi.
Doğanşehir Belediyesi, okul bahçelerini düzenleme çalışmaları kapsamında Gövdeli Karadut İlkokulu bahçesini kilit taşı ile döşedi. Okul bahçesinde yapılan Kilitli Taş çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Zelyurt öğrenciler ile bir araya geldi.
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ; "Gövdeli Karadut İlkokulunda okuyan çocuklarımızın bize talep etmeleri neticesinde okullarının bahçelerinin kilitli taş yapılmasını istediler merdiven yapılmasını istediler. Eğimli bir arazi üzerinde olması nedeni ile öğrencilerin yukarı çıkarken etrafı dolanmak yerine merdiven yaptık." ifadesini kullandı.
Başkan Zelyurt ayrıca "Okul bahçesi içerisinde Kilitli taş yapmak suretiyle kışın yağan yağmurlarda çamurlu ortamlarda daha sağlıklı daha güzel ortamda eğitim almalarını sosyal belediyecilik adına işlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Mahalle sakinlerimize ve özellikle öğrencilerimize hayırlı olsun."dedi
önder Akbıyık / Doğanşehir Aktüel
63 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5