• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti.

12/10/2023

Başkan Zelyurt Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti.

Başkan Zelyurt Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti.
#Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Küçük Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret ederek esnaflarla sohbet edip istişarelerde bulundu.
 
Esnafların taleplerine hızlı çözümler üretmek için gerekli bütün çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Zelyurt; "Vatandaşlarımızın, esnaflarımızın ve köylülerimizin yanında olduk olmamızda gerekiyor sosyal belediyecilik neyi gerektiriyorsa onu yerine getiriyoruz. Depremden önce bir çok çalışmamız vardı, depremden sonra çalışmalarımız ve planlamalarımız değişti. Deprem nedeniyle ilçemiz en ağır hasarı aldı. Hatay’dan sonra en büyük yıkım Doğanşehir ilçemizdir, Esnaflarımız mağdur oldu bir çok esnafımız iş yapamaz duruma geldi. Vatandaşlarımız evlerini kaybetti. Bu yaraları hep birlikte sarmak için biz burada belediye olarak devlet olarak üzerime düşen her şeyi yapmak zorundayız. Bu bilinçle depremin ilk gününden beri sahadayız sahada olmaya devam ediyoruz. Esnafımızın vatandaşımızın yanındayız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği talimat doğrultusunda durmak yok yola devam. Bunun yanı sıra esnafımız sanayici esnafımız şuanda aktif bir şekilde çalışıyor esnafımız faaliyete geçti bizde Doğanşehir Belediyesi olarak kendilerine yardımcı olma adına üzerimize düşeni yapıyoruz. Burada sanayi dışında eski işyerleri yıkılan esnaflarımız vardı bunlar için sanayi yanında belediyemize ait yeri düzeltilerek buraya geçici olarak dükkanlarını açarak evinize ekmek götürün dedik. Biz elimizden gelen her türlü imkanı yapmamız gerekiyor ve yapıyoruz da bu bilinçle çalışıyoruz.” Dedi.
 
Başkan Durali Zelyurt ziyaret sırasında esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunurken, esnaflarda Başkan Zelyurt'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 
Doğanşehir Aktüel/ Önder Akbıyık
68 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5