• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Vatandaş Hükümet Konağını yerine istiyor...

03/10/2023

Vatandaş Hükümet Konağını yerine istiyor...

Vatandaş Hükümet Konağını yerine istiyor...
 
6 Şubat depremi sonrası Büyük yıkım gören Doğanşehir'de vatandaşlar kamu kurum ve kuruluşlarının Tavşantepe bölgesine gitmesini istemiyor..
 
Doğanşehir Hükümet Konağının depremden önce hastane bölgesine yapılacağı ve ihalenin yapıldığı ve 6 Şubat depremi sonrası tekrar ihale edildiği ve hastane bölgesine yapılacağı öğrenildi. Doğanşehir'li vatandaşlar Hükümet Konağının o bölgeye gitmesini istemediklerini ve yerinde yapılmasını istediklerini belirtiler.
 
Doğanşehir Eski Belediye Başkanlarından Hanifi Bayram konuyla ilgili yaptığı açıklamada Doğanşehir'lilere seslenerek tüm kamu kurum ve kuruluşlarının Tavşantepe bölgesine götürüldüğünü belirtti.
 
Başkan Bayram; "Muhterem Doğanşehir'li hemşehrilerim; 6 şubat'ta yaşanan felaketin ardından ilçemizin bütünlüğü, dokusu bozulmaya çalışılıyor ve hafızası siliniyor. Tüm kamu kurum ve kuruluşları tavşantepe mevkiine götürülüyor, ilçemize ikinci bir felaket daha yaşatılacak, siyaset yapmadan Doğanşehirimize sahip çıkalım. Bu konu hakkında haberdar olduğumuz günden itibaren; ben ve arkadaşlarım mücadele ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz. Geç kalmadan hep beraber memleketimize sahip çıkalım. DOĞANŞEHİRİN GELECEĞİNE DOĞANŞEHİRDE YAŞAYANLAR KARAR VERSİN." Dedi.
 
Doğanşehir Aktüel / önder Akbıyık
58 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5