• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

İsmet Bayram Güven Tazeledi

16/01/2023

Doğanşehir'de İsmet Bayram Güven Tazeledi

İsmet Bayram Güven Tazeledi 

Doğanşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığını yürüten İsmet Bayram genel kurulda yeniden güven tazeledi.

Doğanşehir Belediye Düğün salonunda yapılan Doğanşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kurulu üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. "Şahsıma yeniden görev veren esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum” diyen İsmet Bayram yeniden başkan seçildi.

Doğanşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet kooperatifinin yapılan olağan genel kurulunda Mevcut başkan İsmet Bayram’a rakip çıkmaz iken gündem maddeleri divan kurulu seçiminden sonra oylanarak kabul edildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından yönetim ve denetim kurulunun faaliyet raporları gelir gider hesapları oylanarak ibraz edildi. Daha sonra söz alan İsmet Bayram burada yaptığı konuşmasında, Doğanşehir Esnafına kendisine verdiği destek ve güvenden dolayı teşekkür etti.

Bayram konuşmasında“ Bölge Birliğimize bağlı şahsımın başkanı olduğu Doğanşehir Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifinin genel kurulunu birlik ve beraberlik içinde yaptık.şahsıma ve yönetimime 4 yıl daha yetki verdikleri için tüm kooperatif ortaklarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Önder Akbıyık/ Doğanşehir Aktüel

492 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5