• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Belediye Başkanı Zelyurt, Kahvaltı Etkinliğinde Çocuklarla Bir Araya Geldi

20/08/2022

Belediye Başkanı Zelyurt, Kahvaltı Etkinliğinde Çocuklarla Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Zelyurt, Kahvaltı Etkinliğinde Çocuklarla Bir Araya Geldi

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, MİAD Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan 6-12 yaş grubu 50 çocuk ile Belediyenin Beypınarı Sosyal Tesislerinde kahvaltıda bir araya gelerek, çocuklar ile sohbet etti.

Doğanşehir Belediyesi Beypınarı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen etkinlikte çocuklar sabah kahvaltısı yaptıktan sonra tesisin parkında doyasıya eğlendiler. Belediye Başkanı Durali Zelyurt çocuklar ile sohbet ederek yakından ilgilendi.

Çocuklar ile sohbet eden Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Çocuklar gülerse tüm dünya güler diyerek sözlerine şöyle devam etti. “Çocuklar gülerse tüm dünya güler. Miad Çocuk Yetiştirme Sitesi 6-12 yaş, 50 çocuğumuz ile Beypınarı Tesislerimizde bir araya geldik. Onların mutlu ve neşeli halleri bizleri de mutlu etti. Aile ortamının hissettirildiği, huzurlu ve mutlu yetişmesine vesile olan MİAD çalışanlarına teşekkür ederim. Bu çocuklarımız kimsesiz değil, çünkü sizler varsınız. Hepimiz bu çocuklarımıza sahip çakmalıyız. Çocuklar ile yaptığım sohbette çok mutlu olduklarını gördüm, neşeli halleri var. Bunun yanı sıra özgüvenlerinin yüksek olduğunu gördüm. Bu konuda yöneticilere ve annelerine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Düzenlenen etkinliğe 6-12 yaş 50 çocuk ve görevli personeller katılım sağladı.

Çocuk Evleri Sitesi Müdür Yardımcısı Ali Yahşi ise Belediye Başkanı Durali Zelyurt’a böyle bir etkinlikten dolayı teşekkür etti.
BÜLTEN

266 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5