• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt "Gençler Siz İstediniz Biz Yapıyoruz"

27/02/2021

Başkan Zelyurt

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Ankara'da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile bir araya gelerek Doğanşehir'e kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımı için protokolünü imzaladılar.

Başkan Durali Zelyurt Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun Malatya ziyaretinde sunum yaparak, Doğanşehir'li gençlerin isteklerini bildirmişti. Doğanşehir’e Yarı Olimpik Yüzme Havuzu kazandırılacağının müjdesini veren Zelyurt, Ankara'da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapımı için protokolünü imzaladılar.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçede genç nüfusa ayrı bir önem verdiklerini belirtirken, "Gençler siz istediniz bizde yapıyoruz. İlçemize Yarı Olimpik Havuz kazandırıyoruz.Doğanşehir’imizin gelişimi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Ankara'da ilçemiz için temaslarda bulunuyor, yeni yatırımlara imzalar atıyoruz. İlçemize kazandırılan bu yatırım için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu'na, Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e, Milletvekili Bülent Tüfenkçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" 

Gençlerin yüzmek için Malatya'ya gitmekten ve özellikle tehlikeli olan Sürgü, Polat barajlarında ve kanallarda yüzerek, ölüm tehlikesinden kurtarmak istediklerini belirten Başkan Zelyurt, "Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. İlçemize Yarı Olimpik Havuz kazandırıyoruz.Ayrıca yüzme sporunu geliştirmek amacıyla burada başlatılacak kurslar ve etkinliklerle sportif aktiviteler gerçekleştirecekler. Gençlerimiz yazın sıcağında yarı olimpik yüzme havuzunda serinleyecek.Gençlerimize güveniyorum. Doğanşehir ilçemize ve gençlerimize hayırlı olsun" dedi.

Önder AKBIYIK

 

1101 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5