• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Taraftar Derneğinden Doğanşehir'e Ziyaret

25/11/2020

Ziyaret

👉Taraftar Derneğinden Doğanşehir'e Ziyaret

Yeni Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği yönetimi, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt’u ve Esnaf Odası Başkanı Rıfat Topal'ı makamında ziyaret ederek forma hediye ettiler.

Yeni Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği Başkanı Ender Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt’u ve Doğanşehir Esnaf Odası başkanı Rıfat Topal'ı makamında ziyaret etti. Burada konuşan dernek başkanı Kaya, Taraftarlar Derneği olarak şehrin ortak paydası Yeni Malatyaspor çevresinde kenetlenmesi için çalıştıklarını belirterek, kendilerine verdikleri destekten dolayı Zelyurt’a ve Topal'a teşekkür ettiler. 

Başkan Kaya, Başkan Zelyurt’a ve Esnaf Odası Başkanı Rıfat Topal'a ziyaretin anısına üzerinde adının yazdığı Yeni Malatyaspor forması hediye ettiler.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bugün ziyaretimize gelerek, güzel bir sohbet ortamı oluşturan, samimiyetleri ile ilgimi çeken, Malatyaspor Taraftarlar Derneği başkanı ve ekibine, amigosuna ve şahsıma sunulan ve beni onure eden formadan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Doğanşehir Esnaf Odası Başkanı Rıfat Topal ise Doğanşehir esnafları adına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Önder AKBIYIK

1004 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5