Doğansehir Aktüel

www.dogansehiraktuel.com

Başvuru Bölümü

Şehitlerimiz

Ziyaretçi Defteri yaz

Akbıyık Oto Lastik
Üyelik Girişi
Malatya İhaleler

Facebook Doğanşehir

Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret93591

Site Haritası

Anasayfa

 
 Yürüyüş ve Gıyabi Cenaze Namazı
 Doğanşehir Koop Minibüslerinden Tepki
 Doğanşehir'de Organik Tarım Toplantısı
 AK Parti Kadın Kolları Gazeteyi Ziyaret Etti
 MASKİ Genel Müdürü Doğanşehir'de
 Kaymakam Irgatoğlu Görevine Başladı
 Yeni Kaymakam’a Hayırlı Olsun Ziyareti
 Mehmet Şahin Adaylık İçin İstifa Etti
Arşiv >>  

      

     

   Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, engelli çocuklarımızı evlerinde ziyaret etti. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını yakından dinledi. Kendilerine gerekli desteği sağlayacağını söyleyen Vahap Küçük
Doğanşehir ilçesinde yaptığı birbirinden güzel binalarla ve sitelerle ilçenin görünümüne ve Doğanşehirlilere rahat bir yaşam alanı sağlayan Zelyurt İnşaat’ın sahibi iş adamı Bahri Zelyurt, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğanşehir İlçe Başkanı Ali UÇAR, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şubesi Başkanı Hemşehrimiz Mali Müşavir Kamil Göksu, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Göksu, öğretmenlerin geleceği inşa edecek yegâne mimarlar olduklarını belirtti.
Hiçbir ücret ya da bedelin öğretmenlik görevini icra etmenin; ailesine, milletine, devletine ve ülkesine faydalı bireyler yetiştirmenin karşılığı olamayacağını dile getiren Ak Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu mesajında
Ankara Doğanşehirliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Bilgili 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili mesaj yayınladı.
Doğanşehir Belediye Spor kulübü yöneticilerinden Belediye Başkanı Vahap Küçük'ü ziyaret ederek Kulüp için destek istediler.
Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün açmış olduğu takviye kursları Doğanşehir ile Belde Ve Köylerini Kalkındırma Derneğinden(DOBKAD) destek geldi.
Sürgülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bünyesinde Kadın Çalışma Grubu Kuruldu.
 3  ...


Reklam Bölümü
Facebook-Twitter

 

Foto ve Video Galeri


Doğanşehir Duyuru
Gazete Manşetleri
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.50592.5161
Euro2.81282.824

sanalbasin.com üyesidir