• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/KalkinanDogansehirGazetesiDogansehirAktuel?ref=hl
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Doğanşehir Aktüel Beğen Takip Et
Başvuru Bölümü

Şehitlerimiz

Ziyaretçi Defteri yaz

Akbıyık Oto Lastik
Facebook-Twitter

 

Üyelik Girişi
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam133
Toplam Ziyaret204334
BEREKET LOKANTASI
DOĞANŞEHİR'İN YENİ TADI BEREKET LOKANTASI

PAÇA-ÇORBA-YAPRAK DÖNER ÇİĞ KÖFTE KEBAP ÇEŞİTLERİYLE DOĞANŞEHİRLİLERİN HİZMETİNE GİRMİŞTİR

ADRES; YENİ MAHALLE HÜRRİYET CADDESİ GÖZDE MATKET YANI
TEL; 0536 071 6283


Doğanşehir Yeni Mahalle Muhtar adayı Halit Akbaş
Doğanşehir de İlk Muhtar Adayı Halit akbaş Halit Akbaş Doğanşehir yeni mahalle muhtar adaylığını açıkladı. Yeni Doğanşehir Gazetesi idare merkezine Gelen İlçemizde Esnaflık Yapan Halit Akbaş, Yeni Doğanşehir Gazetesi Sahibi Hüseyin Karaaslan ile bir süre görüştü. Akbaş Yaptığı Açıklamada ” Ben Yeni Mahallede Muhtar adayı olmak istiyorum. Daha önce iki dönem Yeni Mahallede İhtiyar heyetinde görev yaptım. Tecrübe kazandım. Şimdide yeni Mahallede Muhtar adayı olmak istiyorum. Doğanşehire çok faydalı olacağıma inanıyorum.” Dedi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti Belirten Hüseyin Karaaslan” Yeni Mahalle Muhtar adaylığınız hayırlı olsun. Başarılar diliyorum “ dedi.
HALİT AKBAŞ KİMDİR?
1967 yılında Doğanşehir Güne doğru köyünde doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Doğanşehir de yaptı. 1989 yılında Doğanşehir de Erkek Kuaförü, olarak iş hayatına atıldı. İki donem Doğanşehir yeni mahalle muhtarı Tahsin Topal ın ihtiyar heyetinde yer alan Halit Akbaş “ Doğanşehir için iki dönem Sayın Muhtarımızın yanında beraber çalışarak bilgi ve tecrübe edindim bu bilgi ve tecrübemi şimdi mahallemin kalkınmasında vatandaşlarımın huzur ve refahı ve huzuru için kullanacak ve mahalle sakinlerimin en iyi şekilde hizmet görmesi için elimden geleni yapacağım. Bu vesile ile yüz yılımıza yakışır biz hizmet anlayışı ile Doğanşehir yeni mahalle muhtar adaylığına talibim değerli halkımız en iyi kararı verecekleri inancıyla herkese saygılar sunarım” dedi.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1440 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın