• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Doğanşehir Yeni Mahalle Muhtar adayı Halit Akbaş
Doğanşehir de İlk Muhtar Adayı Halit akbaş Halit Akbaş Doğanşehir yeni mahalle muhtar adaylığını açıkladı. Yeni Doğanşehir Gazetesi idare merkezine Gelen İlçemizde Esnaflık Yapan Halit Akbaş, Yeni Doğanşehir Gazetesi Sahibi Hüseyin Karaaslan ile bir süre görüştü. Akbaş Yaptığı Açıklamada ” Ben Yeni Mahallede Muhtar adayı olmak istiyorum. Daha önce iki dönem Yeni Mahallede İhtiyar heyetinde görev yaptım. Tecrübe kazandım. Şimdide yeni Mahallede Muhtar adayı olmak istiyorum. Doğanşehire çok faydalı olacağıma inanıyorum.” Dedi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti Belirten Hüseyin Karaaslan” Yeni Mahalle Muhtar adaylığınız hayırlı olsun. Başarılar diliyorum “ dedi.
HALİT AKBAŞ KİMDİR?
1967 yılında Doğanşehir Güne doğru köyünde doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Doğanşehir de yaptı. 1989 yılında Doğanşehir de Erkek Kuaförü, olarak iş hayatına atıldı. İki donem Doğanşehir yeni mahalle muhtarı Tahsin Topal ın ihtiyar heyetinde yer alan Halit Akbaş “ Doğanşehir için iki dönem Sayın Muhtarımızın yanında beraber çalışarak bilgi ve tecrübe edindim bu bilgi ve tecrübemi şimdi mahallemin kalkınmasında vatandaşlarımın huzur ve refahı ve huzuru için kullanacak ve mahalle sakinlerimin en iyi şekilde hizmet görmesi için elimden geleni yapacağım. Bu vesile ile yüz yılımıza yakışır biz hizmet anlayışı ile Doğanşehir yeni mahalle muhtar adaylığına talibim değerli halkımız en iyi kararı verecekleri inancıyla herkese saygılar sunarım” dedi.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1717 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZ İKRAM KAYISI
Zelyurt İnşaat

Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası