• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Hüseyin KARAASLAN
yenidogansehirgazetesi@hotmail.com
Yeni Doğanşehir Gazetesi 9 Yaşında
21/07/2013

Yıllar çok çabuk geçiyor 21.06.2005 tarihinde sizlere MERHABA diyen ve kuruluş felsefesi olan doğruluk ve objektiflikten asla sapmayan Yeni Doğanşehir Gazetesi 8. yılını dolduruyor. Elinizdeki sayı ile 9 yaşına girdi.

Yeni Doğanşehir Gazetesi kurulduğu günden bu yana yayın politikasını hiç değiştirmedi. Yöremizin sorunlarını takip ediyor ve bu sorunları açık yüreklilikle dile getiriyor, değişik görüşleri, değişik fikirleri sütunlarına taşıyarak okuyucusuyla buluşturuyor.

Bu açıdan bakıldığında Yeni Doğanşehir Gazetesi Doğanşehir’in kamusal çıkarlarının korunması, gelişmesi ve her şeyden önemlisi halkın doğru, dürüst ve objektif biçimde bilgilendirilmesi yolunda hiçbir kurumun siyasi parti veya bir siyasi kişiliğin, hiçbir sınıf veya zümrenin, bürokrasinin veya çıkar gruplarının borazanlığını yapmadan, Doğanşehir halkının birlik, beraberliğini ve kardeşliğini bir arada yaşama arzusunu geliştirmek amacıyla tavizsiz 8 yıllık bir yayın hayatı gerçekleştirdi.

Haberlerinde kimseyi rencide etmeden hukuk kuralları çerçevesinde, gazete sütunlarına taşıyan, Doğanşehir halkının takdirini güvenini kısa sürede kazanan gazetemiz, yayın ahlakına ve Basın Yayın ilkelerine uyarak ve tarafsız olarak yayın hayatına devam edecektir.

Bu özgür, tarafsız siyasi kamplardan bağımsız, zengin içerikli, gündem oluşturan, gündem değiştiren, sorgulayan, halk adına gerçeklerin izini süren, eğilmeyen, bükülmeyen nitelikli yayıncılık anlayışımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürmenin kararlılığı içinde olacaktır.

Yeni Doğanşehir Gazetesi olarak, daha özgür, çok sesli ve gelişmiş bir Doğanşehir için okuyucularımızla geleceğe emin adımlarla ve daha zengin içerikli gazeteyle yürüyoruz.

Bu düşüncelerle, gazetemizin bugünlere ulaşmasında emeği ve katkısı olan siz değerli okuyucularımıza, reklamlarını  verenlerimize, yazarlarımıza, çalışanlarımıza halkımıza teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. 3173 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

VERGİ HAFTASI - 07/03/2018
VERGİ HAFTASI
YENİ BİR YIL! - 07/01/2018
“Yeni Bir Yıl” demek, yeni beklentiler, yeni ümitler demektir aslında… Mutlu olmak için yeni bir şanstır… Ben bu yeni yılın hepimize yenilik getirmesini ve yapmak istediğimiz fakat çeşitli olumlu
KORGENARAL FAHRETTİN PAŞA (TÜRKAN) (1868-1948) - 29/12/2017
ARAŞTIRMACI CEMİL GÖK “FİLİSTİN SORUNU- ORTADOĞU ve ŞARK MESELESİ” ARAŞTIRMASINDA FAHRETTİN PAŞA’yı ŞÖYLE ANLATIYOR; Osmanlıya başkaldıran Şerif Hüseyin, Arap aşiret ve kabile şeyhleri ile Arap urbanını isyana kışkırtıyordu. Barış ve kardeşliğim
YENİ BİR YIL! - 06/01/2017
“Yeni Bir Yıl” demek, yeni yeni beklentiler, yeni yeni ümitler demektir aslında… Mutlu olmak için yeni bir şanstır…
Çanakkale Zaferi - 19/03/2016
18 Mart 1915 tarihi size neyi hatırlatıyor diye bir soru karşısında her herkes hiç tereddüt etmeden “Çanakkale Zaferi” cevabını vermelidir.
Ağlayan Dünyanın Gözyaşlarını Ancak Kadınlar Dindirebilir - 07/03/2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü.
Yeni Başkandan Beklentilerimiz - 05/05/2014
30 Mart 2014 Yerel seçimlerde Doğanşehir’de yapılan Belediye Başkanlığı seçiminde kullanılan oyların %50 den fazlasını
Mehmet Akif Ersoy - 28/05/2013
Mehmet Akif Ersoy, Sultan Abdülhamit devrinde yaşanmış bir hikaye yi naklediyor.
Bir başarı öyküsü - 03/02/2013
Geçen hafta Doğanşehir Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatiflerinin Olağan Genel Kurulu Doğanşehir Memurlar lokalinde yapıldı.
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5