• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Doğanşehir belediye Başkanı Vahap Küçük’ün Şahsında Doğanşehir ilçesine müjde verildi.

      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Doğanşehir belediye Başkanı  Vahap Küçük’ün Şahsında Doğanşehir ilçesine  100 yataklı özel bir hastane hediyesi gerçekleştirildi. Hastane yapımına önümüzdeki yıl  başlanacak. Malatya Valisi Mustafa Toprak hastanenin yerini inceledi ve “en değerli yerde olmuş” dedi. 

Doğanşehir belediye başkanı Vahap Küçük yaptığı açıklamada şunları kaydetti:” Sayın Reisi Cumhurumuza bir hastane ihtiyacından bahs etmiştim. Mevcut hastanemizin çürük raporu var. Yerine yenisinin yapılması gerekiyordu. O zaman siyasetçiler ilgilenmemişler Doğanşehir Malatya'nın en büyük ilçesine en küçük hastanesini yaptırmışlar. Hastane 25 yataklı. Doğanşehir’in ne mevcut ihtiyacına cevap verir nede gelecekteki ihtiyaçlarına, bizler Doğanşehir’in en aşağı 100 yıllık geleceğini düşünerek proje yapmalıyız. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın bakanımıza söylemişler. Sayın Sağlık bakanımız beni aradılar, randevu verdiler,  gittik görüştük ve 100 yataklı özel bir hastane için onay aldık. Yapacağımız hastanenin Doğanşehir halkına ve bölge halkına hayırlı olmasını dilerken Allah'tan kimsenin hastaneye muhtaç olmamasını dilerim.  Ayrıca katkılarından dolayı Sayın Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan’a Sayın Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Sayın Sağlık bakanımız Recep  Akdağ’a Sayın Malatya Milletvekilimiz ve bakaımız Bülent Tüfenkçi ye ve Malatya Milletvekillerimize çok, çok teşekkür ederim” dedi.   

www.dogansehiraktuel.com
DOĞANŞEHİR AKTÜEL İNTERNET GAZETESİ4453 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5