• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Yeni Doğanşehir Gazetesi 9 Yaşında

9. Yaşgünü dolayısıyla Yeni Doğanşehir Gazetesi sahibi Hüseyin Karaaslan bir mesaj yayınlayarak "Gazetenin bugünlere ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi..

Yeni Doğanşehir Gazetesi sahibi Hüseyin Karaaslan mesajında;

"Yıllar çok çabuk geçiyor 21.06.2005 tarihinde sizlere MERHABA diyen ve kuruluş felsefesi olan doğruluk ve objektiflikten asla sapmayan Yeni Doğanşehir Gazetesi 8. yılını dolduruyor. Elinizdeki sayı ile 9 yaşına girdi. 

Yeni Doğanşehir Gazetesi kurulduğu günden bu yana yayın politikasını hiç değiştirmedi. Yöremizin sorunlarını takip ediyor ve bu sorunları açık yüreklilikle dile getiriyor, değişik görüşleri, değişik fikirleri sütunlarına taşıyarak okuyucusuyla buluşturuyor. 

Bu açıdan bakıldığında Yeni Doğanşehir Gazetesi Doğanşehir’in kamusal çıkarlarının korunması, gelişmesi ve her şeyden önemlisi halkın doğru, dürüst ve objektif biçimde bilgilendirilmesi yolunda hiçbir kurumun siyasi parti veya bir siyasi kişiliğin, hiçbir sınıf veya zümrenin, bürokrasinin veya çıkar gruplarının borazanlığını yapmadan, Doğanşehir halkının birlik, beraberliğini ve kardeşliğini bir arada yaşama arzusunu geliştirmek amacıyla tavizsiz 8 yıllık bir yayın hayatı gerçekleştirdi. 

Haberlerinde kimseyi rencide etmeden hukuk kuralları çerçevesinde, gazete sütunlarına taşıyan, Doğanşehir halkının takdirini güvenini kısa sürede kazanan gazetemiz, yayın ahlakına ve Basın Yayın ilkelerine uyarak ve tarafsız olarak yayın hayatına devam edecektir. 

Bu özgür, tarafsız siyasi kamplardan bağımsız, zengin içerikli, gündem oluşturan, gündem değiştiren, sorgulayan, halk adına gerçeklerin izini süren, eğilmeyen, bükülmeyen nitelikli yayıncılık anlayışımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürmenin kararlılığı içinde olacaktır.

Yeni Doğanşehir Gazetesi olarak, daha özgür, çok sesli ve gelişmiş bir Doğanşehir için okuyucularımızla geleceğe emin adımlarla ve daha zengin içerikli gazeteyle yürüyoruz. 

Bu düşüncelerle, gazetemizin bugünlere ulaşmasında emeği ve katkısı olan siz değerli okuyucularımıza, reklamlarını verenlerimize, yazarlarımıza, çalışanlarımıza halkımıza teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." Dedi.


Geçtiğimiz günlerde  İlçe ziyaretleri kapsamında Doğanşehir'i ziyaret eden Başkan Ahmet Çakır Beraberinde AK Parti Başkanı Bülent Tüfenkçi , Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu,AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu AK Parti Doğanşehir Gençlik Kolları Başkanı Yalçın Eştürk, Belde Belediye Başkanları ve İl Genel meclis üyeleri İle birlikte Yeni Doğanşehir gazetesini ziyaret etmişti...
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1377 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZ İKRAM KAYISI
Zelyurt İnşaat

Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası