• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/KalkinanDogansehirGazetesiDogansehirAktuel?ref=hl
  • https://twitter.com/DogansehirAktue
Doğanşehir Aktüel Beğen Takip Et
Başvuru Bölümü

Şehitlerimiz

Ziyaretçi Defteri yaz

Akbıyık Oto Lastik
Facebook-Twitter

 

Üyelik Girişi
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret204147
BEREKET LOKANTASI
DOĞANŞEHİR'İN YENİ TADI BEREKET LOKANTASI

PAÇA-ÇORBA-YAPRAK DÖNER ÇİĞ KÖFTE KEBAP ÇEŞİTLERİYLE DOĞANŞEHİRLİLERİN HİZMETİNE GİRMİŞTİR

ADRES; YENİ MAHALLE HÜRRİYET CADDESİ GÖZDE MATKET YANI
TEL; 0536 071 6283


Yeni Doğanşehir Gazetesi 9 Yaşında

9. Yaşgünü dolayısıyla Yeni Doğanşehir Gazetesi sahibi Hüseyin Karaaslan bir mesaj yayınlayarak "Gazetenin bugünlere ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi..

Yeni Doğanşehir Gazetesi sahibi Hüseyin Karaaslan mesajında;

"Yıllar çok çabuk geçiyor 21.06.2005 tarihinde sizlere MERHABA diyen ve kuruluş felsefesi olan doğruluk ve objektiflikten asla sapmayan Yeni Doğanşehir Gazetesi 8. yılını dolduruyor. Elinizdeki sayı ile 9 yaşına girdi. 

Yeni Doğanşehir Gazetesi kurulduğu günden bu yana yayın politikasını hiç değiştirmedi. Yöremizin sorunlarını takip ediyor ve bu sorunları açık yüreklilikle dile getiriyor, değişik görüşleri, değişik fikirleri sütunlarına taşıyarak okuyucusuyla buluşturuyor. 

Bu açıdan bakıldığında Yeni Doğanşehir Gazetesi Doğanşehir’in kamusal çıkarlarının korunması, gelişmesi ve her şeyden önemlisi halkın doğru, dürüst ve objektif biçimde bilgilendirilmesi yolunda hiçbir kurumun siyasi parti veya bir siyasi kişiliğin, hiçbir sınıf veya zümrenin, bürokrasinin veya çıkar gruplarının borazanlığını yapmadan, Doğanşehir halkının birlik, beraberliğini ve kardeşliğini bir arada yaşama arzusunu geliştirmek amacıyla tavizsiz 8 yıllık bir yayın hayatı gerçekleştirdi. 

Haberlerinde kimseyi rencide etmeden hukuk kuralları çerçevesinde, gazete sütunlarına taşıyan, Doğanşehir halkının takdirini güvenini kısa sürede kazanan gazetemiz, yayın ahlakına ve Basın Yayın ilkelerine uyarak ve tarafsız olarak yayın hayatına devam edecektir. 

Bu özgür, tarafsız siyasi kamplardan bağımsız, zengin içerikli, gündem oluşturan, gündem değiştiren, sorgulayan, halk adına gerçeklerin izini süren, eğilmeyen, bükülmeyen nitelikli yayıncılık anlayışımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürmenin kararlılığı içinde olacaktır.

Yeni Doğanşehir Gazetesi olarak, daha özgür, çok sesli ve gelişmiş bir Doğanşehir için okuyucularımızla geleceğe emin adımlarla ve daha zengin içerikli gazeteyle yürüyoruz. 

Bu düşüncelerle, gazetemizin bugünlere ulaşmasında emeği ve katkısı olan siz değerli okuyucularımıza, reklamlarını verenlerimize, yazarlarımıza, çalışanlarımıza halkımıza teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." Dedi.


Geçtiğimiz günlerde  İlçe ziyaretleri kapsamında Doğanşehir'i ziyaret eden Başkan Ahmet Çakır Beraberinde AK Parti Başkanı Bülent Tüfenkçi , Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu,AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu AK Parti Doğanşehir Gençlik Kolları Başkanı Yalçın Eştürk, Belde Belediye Başkanları ve İl Genel meclis üyeleri İle birlikte Yeni Doğanşehir gazetesini ziyaret etmişti...
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1254 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın