• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Vahap Küçük Dualarla Anıldı

18/06/2022

Vahap Küçük Dualarla Anıldı

 
Doğanşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde 18 Haziran 2020 yılında vefat eden hayırsever iş insanı Vahap Küçük ölüm yıldönümünde anılarak Mevlid-i Şerif ve Kur-an-ı Kerim okunarak dualar edildi.
 
Doğanşehir Belediyesi kapalı pazar alanında düzenlenen mevlit programında konuşan Merhum Vahap Küçük’ün oğlu LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, “Rahmetli babamı anlatmakla ifade edemem. Babamı benim kadar Doğanşehirli ve Malatyalı hemşerilerimizde tanıyor. Babam bu toprakları seven bu topraklarda yaşamayı kendisine ilke edinen İstanbul’da kısa bir süre kalmasına rağmen İstanbul’un tapusunu bana verseniz ben burada duramam. Her gün rüyamda Doğanşehir’i görüyorum, Doğanşehir’e tekrar döneceğim derdi. Her zaman Doğanşehir’e hizmet etme aşkı ile yaşadı. Her zaman yardım etmenin gayretinde oldu. Borç bulur yine fakir fukaranın işini hallederdi. Sofrası her zaman açıktı. Misafir olmadığı zaman evde huzursuzluk olurdu. Babam iyi bir mümindi. Babam dini vecibelerini yerine getirmeye çalışırdı ve bize örnek olurdu. Babam iyi bir dava adamıydı. İnandığı davasının çizgisinden hiçbir zaman çıkmadı. Babamın her istediğini evlatları olarak yapmaya çalıştık, ona hiçbir zaman hayır demedik. Bugün burada bulunanlardan Allah Razı olsun” dedi.
 
Hayırsever iş adamı ve eski Doğanşehir Belediye Başkanı olan Vahap Küçük, 2020 yılında kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 78 yaşında hayatını kaybetmişti.
 
Küçük ailesinin düzenlediği Mevlid-i Şerif programına Malatya Valisi Hulusi Şahin, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Bülent Tüfenkçi, Hakan Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, Protokol üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, Siyasi Parti Başkanları, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
 
Doğanşehir Aktüel
 
 
100 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5