• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Hakkari Valisi Akbıyık’a yılın en başarılı Valisi ödülü

14/05/2022

Hakkari Valisi Akbıyık’a yılın en başarılı Valisi ödülü

Hakkari Valisi Akbıyık’a yılın en başarılı Valisi ödülü 

GAP Gazeteciler Birliği tarafından Malatya'da düzenlenen 15. Uluslararası GAP Oscar ödül töreni sahiplerini buldu. Programda Hakkari Valisi / Belediye Başkan V. Hemşehrimiz İdris Akbıyık  "Yılın En Başarılı Valisi" ödülüne layık görüldü.

GAP Gazeteciler Birliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen Oscar ödüllerine bu yıl Malatya ev sahipliği yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında gerçekleşen 15. Uluslararası GAP Oscar ödül töreni ise siyasetten, sanata, medyadan, kültür sanata birçok ismi bir araya getirdi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'ya, Kırgızistan'ın Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev'e, Irak Bölgesel Yönetimi Etnik ve Dini Oluşumlar Sorumlu Devlet Bakanı Aydın Maruf'a, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'a, Hakkari Valisi İdris Akbıyık'a, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a ve Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e de ödül verildi.

GAP Gazeteciler Birliği tarafından Hakkari Valisi / Belediye Başkan V. Hemşehrimiz İdris Akbıyık "Yılın En Başarılı Valisi" ödülüne layık görüldü. Akbıyık’a ödülünü ise AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık verdi.

Doğanşehir AKTÜEL

 

69 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5