• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kaymakam ve Belediye Başkanın'dan İnovatif Tekstil'e Ziyaret

10/12/2021

Kaymakam ve Belediye Başkanın'dan İnovatif Tekstil'e Ziyaret

Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç ve Belediye Başkanı Durali Zelyurt İnovatif Tekstil'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

KAYMAKAM KILIÇ'TAN ZİYARET

Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç, İnovatif Tekstil’i ziyaret etti Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz, İlçe Jandarma Komutanı Onur Kırcaer ve Belediye Başkan Yrd. Hakan Ürkmez ile birlikte Doğanşehirli İş İnsanı Cihan Ürkmez tarafından yaptırılan ve hizmet vermeye başlayan İnovatif Tekstili ziyaret eden Kaymakam Kılıç, ilçemize istihdam ve üretim adına yapılan üretim merkezi için Cihan Ürkmez’e teşekkür ederek, üretim fabrikasının ilçemize hayırlı olmasını diledi.
 
BELEDİYE BAŞKANI ZELYURT'TAN ZİYARET
 
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, İlçemiz'de hizmet veren İnovatif Tekstil'i ziyaret etti.
 
Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde, AK Parti Belediye Meclis üyesi, Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Alpagut, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez, AK Parti Meclis Üyesi Mehmet Ormancı, Beğre Muhtarı Abdurahman Küçük ve Gövdeli Muhtarı Ali Karagöz ile birlikte Doğanşehir'de hizmet veren ve yeni yerine taşınan İnovatif Tekstil sahiplerinden genç İş insanı Cihan Ürkmez'i ve çalışanlarını ziyaret ederek,hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, İş insanı Cihan Ürkmez'e, "İlçemize katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum." dedi.
 
 
Haber Önder AKBIYIK
Doğanşehir AKTÜEL
 
 
280 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5