• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Erkenek Mahallesine yapılacak olan ‘Taziye Evi’

25/11/2021

Erkenek Mahallesine yapılacak olan ‘Taziye Evi’

Doğanşehir  Erkenek Mahallesine Sanatçı Latif Doğan tarafından ‘Taziye Evi’  için hazırlanan protokol imzalandı. Doğanşehir  Belediye Başkanı Durali Zelyurt ile Sanatçı Hayırsever Latif Doğan arasında Erkenek Mahallesine yapılacak olan ‘Taziye Evi’ için protokol başkanlık makamında imzalandı. 


Düzenlenen protokol imzasında Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Belediye Başkan Yardımcıları Bekir Alpagut, Hakan Ürkmez, AK Parti Belediye Meclis üyeleri, Sanatçı Latif Doğan ve muhtarlar katıldı.

Erkenek Mahallesi Muhtarı Cengiz Yalvaç; “Değerli Sanatçı Latif Doğan ile görüştüğümüzde Erkenek Mahallemize taziye evi yapımında talepte bulunmuştuk. Annesinin Erkenek’li olmasından dolayı bu talebimizi kabul ettiler. Bugün burada taziye evi için protokolünü imzalıyoruz. Belediye Başkanımıza ve Meclis üyesi arkadaşlarımıza göstermiş oldukları kolaylıktan dolayı teşekkür ederim. Ayrıca Latif Doğan’a böyle bir hayır işinde bulunduğu için çok teşekkür ediyorum. Erkenek Mahallemize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Latif Doğan “Hayırlı uğurlu olsun”

Erkenek Mahallesine taziye evi yaptıran Hayırsever Sanatçı Latif Doğan ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Öncelikle burada olduğum için çok mutluyum, anamın doğduğu memleketteyim, bizlerin yetiştiği memleketteyim. Doğanşehir Belediyesine öncelikle çok teşekkür ediyorum hem sayın başkanıma hem meclis üyelerine, Erkenek mahalle muhtarımıza en derin saygılarımı sunuyorum. Bir şeyleri yapmak çok kolay ama vesile olmak daha önemlidir, vesile oldukları için emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Allah inşallah tamamına erdirir, 350 metrekare Erkenek Mahallemize annemizin adına bir Taziye Evi için imzalarımızı attık. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi. 


Başkan Zelyurt; “350 metrekarelik taziye evinin hayırlı olmasını diliyorum”


Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise Latif Doğan tarafından Erkenek Mahallesine yapılacak Taziye evi protokol imzasında yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi. 
Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “Memleketimizin ünlü sanatçılarından Latif Doğan, Belediyemize gelerek ben Erkenek Mahallesine taziye evi yapmak istiyorum diyerek bizlere isteğini belirtmişti. Daha önce Meclis üyesi ve Mahalle Muhtarımız ile görüşmelerim sonucunda bu talebin yerinde olduğunu uygun olduğunu söylediler. Erkenek mahallesi sakinleri ile görüştüğümde çok memnuniyetlerini ifade ettiler. Kendisinin Erkenek’lilerin yiğeni olması münasebetiyle böyle bir hayırı yapıp annesinin isminin verilmesini talep etti. Bizde bu talebini yerinde gördük. Kendisi doğallıyla, samimiyetiyle ilçemize gelerek bizleri ziyaretinden ve yardımseverliğinden, hayırseverliğinden dolayuı kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah Erkenek halkımın talebini karşılayacak şekilde 350 metrekarelik bir taziye evi yapılacak Erkenek halkımıza hizmet edecektir. 350 metrekarelik taziye evinin hayırlı olmasını diliyor kendisine teşekkür ediyorum.” Dedi. 

Bülten / Önder AKBIYIK

 

 

292 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5