• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına Osman Doğan Atandı

01/11/2021

Doğanşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına Osman Doğan Atandı

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül, Doğanşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini bir süredir vekaleten sürdüren Osman Doğan’ın atandığını açıkladı.

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek, görevi tebliğ ederken, “Doğanşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına Osman Doğan atanmıştır. Yeni görevinde muvaffakiyetler diler, geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Doğanşehir ilçe Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Osman Doğan "Yeni atandığımız bu görevde Doğanşehir Ülkü Ocaklarını daha ileri götürmek için azim ve kararlılıkla çalışacağız. İçimize fitne ve fesat sokmaya çalışanlar Ülkücü hareketin sarsılmaz kudreti karşısında ezilip yok olup gideceklerdir. Kelamımız belli kıblemiz belli tarafımız bellidir. Türk için yaşar Türklük için ölürüz. Ülkücü hareket bu güne gelene dek çok zorlu süreçlerden geçmiştir, ülkücüler bu vatana olan sevgilerini Canları ve kanları ile ödemişlerdir. Bizlere düşen görev ise bu mukaddes emanete sahip çıkmaktır. " dedi.

MHP İLÇE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül Doğanşehir ziyareti kapsamında MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Saffet Yağcı’yı parti binasında ziyaret ederek, sohbet ettiler.

MHP İlçe Başkanı Saffet Yağcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ UNUTMADI

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül Doğanşehir’e gelişinde başta Cengiz Baktemur olmak üzere Ülkücü şehitlerin kabirlerini de ziyaret ederek dua etti. Şengönül’ün  kabir ziyaretine MHP Doğanşehir Eski ilçe Başkanı Muzaffer Çelebi eşlik etti.

Haber; Önder AKBIYIK

 

317 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5