• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir İstanbul'da Tanıtıldı

24/10/2021

Doğanşehir İstanbul'da Tanıtıldı

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 21-24 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da düzenlenen ‘Malatya Tanıtım Günleri’ etkinliğinin açılışına katılarak İstanbul’da yaşayan Doğanşehir'lilerle bir araya geldi.
 
Arslantepe’den Yenikapı’ya Malatya Günleri adı altında Malatya Konfederasyonu (MAKON) ve Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) tarafından 4’üncüsü düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri İstanbul Yenikapı etkinlik alanında yapılıyor. 24 Ekim tarihine kadar süren etkinlik kapsamında Doğanşehir'in tanıtımı yapıldı.
 
Malatya Tanıtım Günleri kapsamında etkinlik alanında Doğanşehir'de yapılan ve yapılacak olan projelerin ziyarete gelen misafirlere tanıtıldığı stant kuran Doğanşehir Belediyesi, İstanbul’da yaşayan Doğanşehirlilere ve etkinliğe katılan misafirlere yapılan, devam eden ve yapılacak olan projeleri ve Doğanşehir'in yöresel ürünleri tanıtıldı.
 
İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğin açılışına katılan ve İstanbul’da yaşayan Doğanşehirliler ile bir araya gelen Başkan Zelyurt, Doğanşehir Belediyesi standını ziyaret eden misafirlerle yakından ilgilendi.
 
 
 
 
 
184 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5