• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt 'Bizim Tek Bir Gayemiz Var,Doğanşehirli Hemşerilerimize Hizmet Etmek'

01/07/2021

Başkan Zelyurt 'Bizim Tek Bir Gayemiz Var,Doğanşehirli Hemşerilerimize Hizmet Etmek'

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Karaterzi Mahallesinde yapımı devam eden Kilit Parke taşı ve Asfalt çalışmalarını inceleyerek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Göreve geldiği günden beri çalışmalarını aralıksız sürdüren ve Doğanşehir halkının takdirini kazanan “Bizim Tek Bir Gayemiz Var, Doğanşehirli Hemşerilerimize Hizmet Etmek” diyen Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Kaplan,AK Parti İlçe Yönetiminden Mustafa Karadağ ile birlikte Karaterzi mahallesinde çalışmaları yerinde inceledi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt  “Karaterzi mahallemizde Kilit Parke Taşı ve Asfalt çalışmalarını AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz Hasan Kaplan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulundan Mustafa Karadağ ile incelemelerde bulunduk. Mahalle sakinlerimiz ile sohbet ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Selahattin Gürkan'a ve Yol Daire ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Önder AKBIYIK

 

194 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5