• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt; “Suçatı mahallemizin alt yapı, yol ve kilitli taş problemleri çözülmüş durumdadır”

13/06/2021

Başkan Zelyurt; “Suçatı mahallemizin alt yapı, yol ve kilitli taş problemleri çözülmüş durumdadır”

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Mahallelere yönelik yapılan kilitli taş çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, Suçatı mahallesinin alt yapı, yol ve kilitli taş problemlerinin çözülmüş durumda olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde AK Parti Belediye Meclis Üyesi Nafiz Aktan, Şirket Müdürü Mehmet Ormancı ve Mahalle Muhtarı Koray Ülgen ile birlikte Suçatı mahallesinde yapılan kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Zelyurt; “Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri ayrıca memnun etmiştir”

Suçatı mahallesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Durali Zelyurt; “Bugün İlçemiz Suçatı mahallemizdeyiz. AK Parti Belediye Meclis Üyemiz, Mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz.  Suçatı muhtarı ve hemşehrilerimizin talepleri vardı. Mahalleli Milli Eğitim’den devir olan okulu taziye evine çevirerek burayı çok amaçlı kullanıyorlar. Geniş bir alana mevcut yaklaşık 2 bin metrekare gibi.  Buranın kilitli taş olmasını istemişlerdi bizde bu taleplerini yerine getiriyoruz şuanda, 2 bin metrekare kilitli taş çalışmasını personelimiz ile birlikte yapıyoruz. Çalışanlarımızın emeklerine ellerine sağlık. Ayrıca Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte sokak yollarımızın yol çalışmalarını bitirdik. Önemli ölçüde Suçatı mahallemizin alt yapı,yol ve kilitli taş gibi problemleri çözülmüş durumdadır. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri ayrıca memnun etmiştir. Bu sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve yol yapımında emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve yol daire ekibine teşekkür ediyorum. Ayrıca Suçatı mahallemizin sakinlerinden İsmet Ören beyefendinin Taziye alanı bölgesine kapalı alan yapımından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhtar Ülgen; “Mahallemizin sorunları bitti bir sıkıntımız kalmadı”

Suçatı Mahalle Muhtarı Koray Ülgen ise yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Mahallesinin sorunlarının bittiğini ve bir sıkıntılarının kalmadığını söyledi. 

Mahalle Muhtarı Ülgen sözlerine şöyle devam etti; “Mahallemizin sorunları bitti bir sıkıntımız kalmadı, mahallemizin yolları asfalt yapıldı, taziye evimizin önünde bulunan açık alan kilitli taş yapıldı. Yapılan bu çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. “dedi. BÜLTEN

249 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5