• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kadılı Mahallesinde Yol Çalışması

07/05/2021

Kadılı Mahallesinde Yol Çalışması

Doğanşehir  Belediyesi mahallelerde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Doğanşehir ilçesine bağlı Kadılı Mahallesinde stabilize serim çalışması yapılıyor.


Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez,AK Parti Doğanşehir İlçe Başkan Yardımcısı Münür Akbaş,Şirket Müdürü Mehmet Ormancı ve Kadılı Mahalle Muhtarı Hasan Torun ile Kadılı mahallesinde stabilize serim ve yol bakım onarım çalışmalarını yerinde incelediler. 

Doğanşehir Belediyesi ekipleri tarafından Kadılı  Mahallesi yollarında yapılan çalışmalar, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
Kadılı Mahalle Muhtarı Hasan Torun yapılan yol çalışması ile ilgili yaptığı açıklamada;  “Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı mahallemizi çamur deryasından kurtardınız,hersey için çok teşekkür ederim.” Dedi.

AK Parti Doğanşehir İlçe Başkan Yardımcısı Münür Akbaş “Şuanda Belediye Başkanımız ve ekibi ile Kadılı mahallemizin ara yollarında çalışmalar yapılmaktadır.Yapılan bu hizmetten dolayı Belediye Başkanımız Durali Zelyurt’a teşekkür ederim. Kadılı mahallesi halkına hayırlı olsun” dedi. 

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise Kadılı mahallesinde konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, Belediye Başkanı ve Belediye personeli olarak biz mahallelerimize giderek orada vatandaşlarımızın ve mahallemizin sorunlarını yerinde görerek tespit ediyoruz. Bu çalışmaları yaparken objektif davranmaya ayrım yapmamaya herkese eşit davranmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca bu çalışmaları yaparken muhtarlarımız ile mahalle sakinlerimiz ile Belediye personelimiz ile ve teşkilatımız ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunup, ne yapacağımız konusunda istişare yaptıktan sonra sahalara iniyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gidilmedik mahalle dokunulmadık el bırakmamak şartıyla bu felsefe doğrultusunda ve bu belirtilen hizmet doğrultusunda çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmeye çalışıyoruz. Bugün Kadılı mahallesi sakinleriyle beraberiz onların yakın ilgisi sıcak samimi karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Arazi yolları ile mahalle yollarına malzeme çekerek mahallenin isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Kadılı mahallemiz,in bir çok sorunu var, bu sorunları çözmek için planlama çerçevesinde inşallah bu sorunları el birliği ile çözeceğiz. Bu planlama içerisinde 2 yıl içerisinde arazi yollarının bir kısmını alt yapısı bitmiş yerlerin kilitli taşını bitirmeyi hedefliyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.Arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. “ dedi. 

BÜLTEN/ Önder AKBIYIK 

80 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5