• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir belediyesinden iddialara yalanlama geldi

27/04/2021

Doğanşehir belediyesinden iddialara yalanlama geldi

Doğanşehir belediyesinden iddialara yalanlama geldi

Doğaneşehir Belediyesine ait bir taşınmazın ihaleyle satışından sonra yapılan haksız iddialara karşı Başkan Zelyurt nokta koydu. Zelyurt yaptığı basın açıklamasında söz konusu arsanın muammen bedelin 4 katı fiyata ve peşin olarak satıldığını söyledi. Konuyla ilgili yapılan kamuoyu açıklaması ise şöyle;

Kamuoyu açıklaması

Sosyal medyada, bazı basın kuruluşlarında ve bir siyasi parti tarafından Doğanşehir Belediye Başkanlığı’nca bir ihalenin usulsüz yapıldığına dair iftira ve iddialar ileri sürülmeye çalışılmaktadır.

Doğanşehir Belediye Başkanlığımızca 04.06.2020 tarihinde, Karşıyaka Mahallesi 210 ada 1 parselde yapılan ihale kamu yararı gözetilerek düzenlenmiş olup ihale süreci tamamlanmıştır.  415.000 TL muammen bedelle ihaleye çıkan parsel, katılımcıların teklifleri ile ihale de 1.750.000 TL ye kadar çıkmış ve bu bedel üzerinden ihale tamamlanmıştır. Bu bedelin tamamı tahsil edilmiş olup ihale süreci böylece tamamlanmıştır. Hiçbir kişi veya kuruluşa imtiyaz ve ayrıcalık tanınmamış olup, Belediye Başkanlığı bünyemizde de herhangi bir kamu zararı söz konusu bile değildir.İlgili kişiler hakkında yargı yoluna'da başvurulacaktır.

Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde partimiz çatısı altında gece gündüz demeden Doğanşehirimiz ve ülkemiz için çalışmalarımıza azim ve gayretle devam edeceğiz. Bu tür olaylar, AK parti ailesi ve Cumhur ittifakı olarak, halkımıza hizmet etmemize engel olamayacaktır.

Kamuoyunun bilgi ve takdirlerine saygıyla sunulur.

533 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5