• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir Fen Lisesi hayırlı olsun

14/01/2021

Fen lisesi hayırlı olsun

👉Doğanşehir Fen Lisesi hayırlı olsun

Doğanşehir Anadolu Lisesi artık Doğanşehir Fen Lisesi olarak eğitim verecek.

Doğanşehir Fen Lisesinin 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında öğrenci alımı yaparak eğitime başlayacağı öğrenildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal paylaşım sitesinde "Doğanşehir'e büyük müjde" başlığı altında yaptığı açıklamada; “Doğanşehir Fen Lisesi ilçemize ve tüm öğrencilerimize hayırlı olsun.Bir süredir devam eden girişimler sonucunda Doğanşehir Anadolu Lisesi binasının, yapımı tamamlanan 200 kişilik yurt, kapalı spor salonu ve diğer müştemilatları ile Fen Lisesine dönüştürülmesine karar verildi. Doğanşehir Fen Lisesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında eğitime açılacak.Emeği geçen,katkı sunan herkese öğrencilerimiz adına teşekkürler." denildi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise Fen Lisesi ile ilgili yaptığı açıklamada, Rahmetli Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün ilçeye Fen Lisesi açılması için büyük emek harcadığını belirti. Başkan Zelyurt sözlerine şöyle devam etti.

"Doğanşehir Fen Lisesi İlçemiz'e ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Rahmetli Belediye Başkanımız Vahap Küçük'ün açılması için çok büyük emek harcadığı, Fen lisesi açılıyor.2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında eğitime açılacak olan Fen Lisesinde emeği geçen ve bu süreçte desteğini bizlerden esirgemeyenMilli Eğitim Bakanımız ZiyaSelçuk 'a, Bakan yardımcısı Mahmut Özer'e, AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekilimiz ÖznurÇalık 'a, Malatya Milletvekillerimize, ve emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim."dedi.

Haber Önder AKBIYIK/Oktay DEMİRCİ

 

383 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5