• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt çalışmaları yerinde inceledi

19/12/2020

Başkan Zelyurt

👉Başkan Zelyurt çalışmaları yerinde inceledi

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Esentepe,Yolkoru ve Polat mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulundu. 

Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez ile birlikte Esentepe Mahallesi'nde Doğalgaz çalışması,Yolkoru Mahallesi'nde yapımı devam eden yol yapım çalışmaları ve Polat Mahallesi'nde asfalt yapım çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Mahallerde yapılan çalışmalar ile ilgili açıklama yapan, Başkan Durali Zelyurt; "Başkan yardımcımız Hakan Ürkmez ile birlikte mahallerimizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik, belediye evlerimizin doğalgaz test kutu çalışmaları başlamış olup, en kısa sürede 43 abonede doğalgazla buluşacak. Soğuk ve kısıtlama demeden çalışan Aksa ekibine teşekkür ederim. Ayrıca Yolkoru mahallemizde yol yapım çalışması devam etmektedir. Polat mahallemizde, maskinin irsaliye hattı yenileme çalışması nedeni ile kazı yapılan sokak yollarında, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz acil asfaltma çalışmasını yerinde inceledik, çalışmalar hakkında bilgi aldık. Doğanşehir'in her yerinde çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ekiplerimize işlerinde kolaylıklar dilerim” dedi.

Haber Önder AKBIYIK

 

 

 

597 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5