• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

DOĞ-AK için İlk girişimler başladı

05/12/2020

DOĞ-AK girişim

👉 DOĞ-AK için ilk girişimler başladı

Doğanşehir ilçesinde kurulması planan DOĞ-AK için ziyaretler başladı.

Doğanşehir ilçesinin deprem bölgesi olmasından dolayı Facebook Doğanşehirliler GRUBU bir girişimde bulunarak ilçede eksik olarak görülen Doğanşehir Arama/Kurtarma Derneği (DOĞ-AK) kurulması için mütevelli heyeti Malatya Büyükşehir belediyesi itfaiye daire başkanlığını ziyaret ettiler.

Kurulmakta olan Doğanşehir Arama/Kurtarma Derneği mütevelli heyeti olarak Eski AFAD müdürü Hamza Demiralp, Derneğin Kurucu Başkanı Dr.Veysel Cihat Doğan ve Atilla Özdemir ilk ziyaretlerini Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını Ziyaret ederek görüşmelere başladı.

Heyet İtfaiye Daire Başkanı Hanifi Acar'ı, İtfaiye Önlem ve Denetim şube Müdürü Ömer Çoban ve İtfaiye Dairesinin Sualtı arama kurtarma amiri Bahattin Yıldırım'ı ziyaret ettiler.

Mütevelli heyetinden Attilla Özdemir yapılan ziyaretten sonra yaptığı açıklamada, 

"Bizler ne maksatla biraraya geldiğimizi,amaçlarımızı hedeflerimizi Daire başkanımız Hanifi Acar ile paylaştık. Böyle bir harekete kendimizin geçmesinden çok etkilendiğini belirtti. Konu ile ilgili girişimlerinden ve bizlerin oluşturduğu yapının nasıl olması gerektiğini bizimle paylaştı.

Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanımızda olacağını belirtti.Doğanşehir için yapılabilecek projeler üzerinden görüş alışverişi yaptık. Sürdürülebilir bir yapının oluşması için nelere dikkat etmemizi iletti. Hanifi beyin candan karşılaması bizleri çok etkiledi.Zaman içinde tekrar biraraya gelip projeleri görüşmek üzere ayrıldık." Dedi. 

Önder AKBIYIK

 

 

764 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5