• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Belediye Yağmur Çamur Demeden Çalışıyor

21/11/2020

Belediye çalışıyor

👉 Belediye Yağmur Çamur Demeden Çalışıyor

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçenin her bir mahallesinde yapımı devam eden projeleri ve çalışmaları yağmur çamur demeden yerinde incelemeye devam ediyor.

Doğanşehir ilçesindeki her bir çalışmayı yakından takip eden Başkan Durali Zelyurt, her an sahaya inerek çalışmaları denetliyor. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Zelyurt, özverili bir şekilde çalışan belediye personeline de moral ve motivasyon veriyor.  

Başkan Zelyurt, Doğu Mahallesi ve Esentepe Mahallerinde doğalgaz alt yapı çalışmalarının bitmesi sonrası mahalle halkını çamurdan kurtarmak için yollara çekilen malzeme işlem çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Zelyurt: “2021 yılında hizmeti artıracağız”

2021 yılında Doğanşehir halkına hizmette daha güzel işler çıkaracakları yıl olacağını belirten Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “İlçemizde hizmete hız katmak için çözümü yerinde hizmeti yerinde çalışarak belirlenen program dahilinde hep birlikte güzel işler yapıyoruz ve yapacağız. Halkımızdan aldığımız güçle ilk günkü aşkla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden, Milletvekillerimizin, AK Parti İl, İlçe teşkilatlarımızın katılımı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ile uyum içinde çalışmalarımıza devam ettiğimiz gibi, 2021 yılındada hizmeti artırarak, hız kesmeden bir üst kademeye çıkararak devam edeceğiz. Doğanşehir ilçemiz ve mahallerinde kalıcı işler yaparak ilçemizi geleceğe taşıyacağız.” dedi.

Başkan Zelyurt Doğu ve Esentepe Mahallerinde İncelemede

Belediye Başkanı Durali Zelyurt Doğu ve Esentepe Mahallerinde doğalgaz çalışmaları bitmesinden sonra mahalle halkını çamurdan kurtarmak için yola yapılan malzeme çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Zelyurt yaptığı açıklamada, "Doğalgaz alt yapısı tamamlanan Doğu ve Esentepe mahallerimizde ikamet eden mahalle sakinlerimizi bir an önce çamurdan kurtarmak için yollara malzeme çekme işlemimiz tüm hızıyla devam etmektedir."dedi.

HaberÖnderAKBIYIK

 

428 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5