• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

MHP Türk ve Azerbaycan Bayrağı Dağıttı

29/10/2020

MHP Bayrak Dağıttı

MHP Türk ve Azerbaycan Bayrağı Dağıttı

MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Saffet Yağcı,kendisine eşlik eden ilçe yöneticileri ve Doğanşehir Ülkü Ocağı Başkanı Koray Altuntaş ile kardeş Azerbaycan'a destek amacıyla Doğanşehir esnafına iş yerlerine asılmak üzere Azerbaycan ve Türk Bayrağı dağıttı.

MHP İlçe Yönetimi ve Doğanşehir Ülkü Ocakları Hükümet konağı önünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninden sonra, ilçe protokolüne, Esnaflara ve vatandaşlara Azerbaycan,Türk Bayrağı ve broşür dağıttılar.

MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Saffet Yağcı, konuyla alakalı yapmış olduğu açıklamada “İki Devlet tek Millet” olarak kardeşlik hukukumuz olan Can Azerbaycan’a terör devleti Ermenistan bundan 30 yıl evvel yaptığı kalleşçe saldırı ile Karabağ’ı koparmış ve bu süreçte her fırsatta hain saldırılarına devam etmiştir. Son saldırıların ardından bıçak kemiğe dayanmış ve Azerbaycan Ermenilere hak ettiği cevabı vermiştir.30 yıllık işgal Allahın izni ile son bulacak Karabağ da 30 yıldır yaşanan esaret sona erecektir. Doğanşehir İlçe teşkilatı olarak kardeş Azerbaycan Türk’lerinin yanında olduğumuzu göstermek, biraz olsun moral ve destek sağlamak amacıyla esnafımızın iş yerlerine ve vatandaşlarımızın da evlerine asmaları için Azerbaycan bayrağı dağıttık. Zor gününde kardeşinin yanında olmak İnancımızın da, örfümüzün de gereğidir. Soydaş Azerbaycan'ın haklı Karabağ davasında bütün imkan ve imanımızla yanındayız. Bizim için Malatya Doğanşehir ne ise Karabağ odur."dedi.

Önder AKBIYIK

 

 

393 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Nöbetçi Eczane
Doğanşehir nöbetçi eczane listesi
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Site Haritası
REKLAM ALANI 5