• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt Sahada Calışıyor

04/10/2020

Başkan Durali Zelyurt Sahada Calışıyor

📌 Başkan Zelyurt Sahada Çalışıyor

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt merhum Vahap Küçük'ün vefatından sonra devir aldığı Belediye Başkanlığını sahada çalışarak geçiriyor.

Altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla Doğanşehir ilçesinin tüm mahallelerinde hizmet seferberliği başlatan Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Altıntop Mahallesinde devam eden yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Doğanşehir Altıntop mahallesi Muhtarı Mehmet Toprak yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini belirterek şu sözlere yer verdi.
Muhtar Toprak ; " Altıntop mahallemiz için yapılan yol genişletme çalışmalarından dolayı mahallem adına başta Başkanımız Durali Zelyurt beye, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan beye ve ekibine sonsuz teşekkür ederim."dedi.
      
Çalışmaları inceleyip bilgiler alan Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt "Altıntop mahallemizdeki Yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları başlamıştır. Yol medeniyettir anlayışı çerçevesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Kış gelmeden Doğanşehir ilçemizin tüm mahallelerini imkanlar ölçüsünde asfalt ve Parke kilit taş döşeme işi yanında imkan olan yerlerde yol genişletme çalışmalarını sürdürüyoruz. Tüm gayretimiz Doğanşehir halkımızın hizmetlere ulaşmasını sağlamak içindir. Altyapı ve üst yapı çalışmalarıyla daha modern ve yaşanabilir bir ilçe oluşturma gayretindeyiz " dedi.

Haber Önder AKBIYIK

411 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5