• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

AK Parti'de Selçuk, Güven Tazeledi

27/09/2020

AK Parti'de Özcan Selçuk Güven Tazeledi.

📌 AK Parti'de Selçuk Güven Tazeledi
AK Parti Doğanşehir ilçesinde Gençlik Kolları 6. olağan kongresine tek aday olarak yeniden aday olan Özcan Selçuk tekrar başkan seçildi.Seçim, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.
AK Parti Doğanşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özcan Selcuk, kongrede yaptığı konuşmada;
"Değerli yol arkadaşlarım. Size öncelikle şunu ifade etmek istiyorum. AK Parti Gençlik Kolları altında siyaset yapmak önemli bir imtiyazdır.Davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Önümüzde güçlü ve büyük Türkiye yolunda gerçekleştirmemiz gereken hedefler var. Biliyoruz ki bu hareketin umudu da gençlerdir. AK Parti’de siyaset yapmayı, genç olmanın gururunu nasıl yüreğimizde yaşıyorsak, yine AK Partili genç olmanın sorumluğunu yüreğimizin en derinliklerinde hissediyoruz."dedi.
Pandemi tedbirlerinin alındığı Gençlik Kolları 6. olağan kongresine,
Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi, Doğu Anadolu Bölge Koordinatörleri Velat Akyıldız, Lokman Hekim Güler, İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Selim Pilten, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt,AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu ‘nun katılımlarıyla 6. Gençlik Kolları Olağan Kongresi gerçekleşti.
Haber Önder AKBIYIK

406 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5