• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Teşekkürler Selahattin Başkan

09/09/2020

Teşekkürler Selahattin Başkan.

📌 Teşekkürler Başkan Gürkan
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Emanete sahip çıktı.
Doğanşehir sevdalısı, Merhum Belediye Başkanı Vahap Küçük en büyük hayali olan Fatmanın Pınarı suyunu Doğanşehir ilçesine getirmekti. 
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Melet Deresinde incelemelerde bulunduğu ve basın yayın organlarında bu suyu Malatya'ya götüreceklerini belirtmişti. Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt konuyla ilgili Selahattin Gürkan'a Rahmetli Vahap Küçük'ün en büyük hayali olan Melet deresi Fatmanın Pınarı suyunun Doğanşehir ilçesine ve mahallerinde getirmek olduğunu anlattı.
Başkan Gürkan konuyla ilgili müjdeli haber vererek Rahmetli Vahap Küçük'ün hayaline saygımız vardır bu suyun Doğanşehir ilçesi ve mahallelerine getirilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını ve İlçe merkezi ile birlikte 14 mahallenin en az 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacağı ve Doğanşehir'in içme suyu probleminin ortadan kalkacağını söyledi.
Belediye Başkanı Durali Zelyurt emanete sahip çıkan ve konuyla ilgili destek olan Büyükşehir Beldiye Başkanı Selahattin Gürkan'a ve Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca'ya teşekkür etti.
Önder AKBIYIK
912 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5