• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kavuncuoğlu AK Parti'de Güven tazeledi

29/08/2020

Mevcut başkan Kavuncuoğlu AK Parti'de Güven Tazeledi.

Kavuncuoğlu AK Parti'de Güven Tazeledi
AK Parti Doğanşehir mevcut İlçe Baskani Murat Kavuncuoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi.
Ak Parti Malatya teşkilatı ilçe kongrelerine devam ediyor. Doğanşehir ilçe kongresinde mevcut başkan Murat Kavuncuoğlu başkanlığı tekrar seçilerek güven tazeledi.
Kongreye Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır, Bülent Tüfenkçi,Öznur Çalık,Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca, Belediye Başkanı Durali Zelyurt, partililer ve vatandaşlar katıldı.
İlgi gösterilen Kongrede verilen mesajlarda şu sözlere yer verildi;

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; "
İnandığınYoldaYürü diyerek #Doğanşehir 7. Olağan İlçe Kongremizde güven tazeleyerek yeniden AK Parti ilçe  Başkanlığa seçilen Murat Kavuncuoğlu'na ve yönetimine başarılar diliyorum.dedi
Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca; "#AKParti 7. Olağan Kongre sürecimiz Maske - Mesafe - Temizlik ilkeleriyle beraber kaldığı yerden devam ediyor.Kıymetli dava adamı Vahap Baba'nın bizelere emaneti Doğanşehir İlçe kongremizde yeniden başkanlığa seçilen Murat Kavuncuoğlu başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum.İnandığınYoldaYürü"dedi.
Malatya büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan; "Doğanşehir İlçemizde Teşkilatımız ile bir araya geldik.İnandığın Yolda Yürü diyerek #Doğanşehir 7. Olağan İlçe Kongremizde yeniden Başkanlığa seçilen Murat Kavuncuoğlu'na ve yönetimine başarılar diliyorum."dedi.
Milletvekili Ahmet Çakır; "AK Parti Doğanşehir 7.Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik.
İlçe Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Murat Kavuncuoğlu ve yönetimine başarılar diliyorum.Kongremiz hayırlı olsun.
Türkiye için, Malatya için ve Doğanşehir için İnandığın Yolda Yürü"dedi.
Milletvekili Bülent Tüfenkçi; "Maske, mesafe, temizlik önlemlerimizi alarak İnandığın Yolda Yürü sloganıyla kongrelerimize devam ediyoruz. AK Parti Doğanşehir İlçe Kongremizi gerçekleştirdik.İlçe Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Murat Kavuncuoğlu'na ve yönetimine başarılar diliyorum." Dedi.
Milletvekili Öznur Çalık;"#Doğanşehir AKParti 7. Olağan Kongresine katıldık.AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Murat Kavuncuoğlu'na ve yeni yönetim kurulumuza muvaffakiyetler diliyorum. İnandığın Yolda Yürü"dedi.

Kongreye tek aday olarak giren Murat Kavuncuoğlu yeniden AK Parti İlçe Başkanı seçildi. Göreve yeniden seçilen Kavuncuoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da partisinin belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla yürüyeceklerini ifade ederek, kendisine yeniden görev verilmesi dolayısıyla katılımcılara ve delegelere teşekkürlerini bildirdi.
Ak Parti Doğanşehir ilçe 7. Olağan kongremizde oluşan yönetim kurulu listesi;
Başkan: Murat KAVUNCUOĞLU
1. Münür AKBAŞ
2. Ali DOĞAN
3. Memet ZEREN
4. Alpaslan ÜRKMEZ
5. Mehmet SAĞIR
6. Serdar ARTUÇ
7. Mahmut SARIBAŞ
8. Mehmet DENİZ
9. Dursun SIĞIRCI
10. Mustafa DOĞAN
11. Murat İNAL
12. Selma ALTUNTAŞ
13. Mustafa KARADAĞ
14. Cihangül HAZER
Yedek liste
1. Osman ALTUNTAŞ
2. İsmail HAZER
3. M. Mustafa DEMİRER
4. Vahit ZELYURT
5. Selçuk KAPLAN
6. Nihat ZELYURT
7. Fatih ÜRKMEZ
8. Erdoğan ZEREN
9. Atilla ALAGÖZ
10. Murat ÇUBUK
508 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5