• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

MHP Doğanşehir'de Yağcı Dedi

MHP Doğanşehir ilçe Başkanlığına Saffet Yağcı Getirildi.

MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Yağcı Oldu.

MHP Doğanşehir ilçe Başkanlığına tek liste ile Saffet Yağcı getirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya'da ilçe kongrelerini yapmaya devam ediyor. Doğanşehir ilçesi Düğün Salonunda yapılan MHP Doğanşehir ilçe kongresinde tek liste ile Saffet Yağcı getirildi.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu yaptığı açıklamada; "MHP Malatya ilçe kongrelerimizden  altıncısını bugün Doğanşehir ilçemizde gerçekleştirdik. Seçim sonucunda seçilen Saffet Yağcı başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyor, önceki dönem ilçe başkanımız Selim Güven'e yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum "dedi.

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ise kongrede yaptığı açıklamada: "İstiklal için birlik, İstiklal için dirlik" şiarıyla Malatyadaki kongrelerimizin altincısını bugün Doğanşehir ilçemizde gerçekleştirdik. Seçime tek liste olarak giren Saffet Yagcı ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum."dedi.

MHP Doğanşehir ilçe başkanlığına seçilen Saffet Yağcı ilçe teşkilatında yıllardır görev aldığı ve Doğanşehir ilçesinde esnaflık yaptığı ve ilçe halkı tarafından sevilen bir isimdir.

Önder AKBIYIK


1635 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5