• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Başkan Zelyurt tan 15 Temmuz Mesajı

#Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajında şu sözlere yer verdi.
Başkan Durali Zelyurt mesajında; 
"Bu millet birçok darbe görüp, çok badireler atlattı. Allah’a şükürler olsun ki bugün Türkiye demokratikleşme yolunda çok ciddi aşamalar kaydetmiştir. Demokrasiye ve milli iradeye kast etmeye çalışan hainler yüce milletimizin hiçbir baskıya boyun eğmeyeceğini düşünmeden, zorla ülke yönetimini ele geçirmeye çalışmışlardır. Milletimiz uçurumun kenarından dönmüştür. Devletin tüm birimlerine sızmış olan bu hainlerin bir an önce temizlenmesi gerekmektedir. Tarihi şan ve şerefle dolu yüce milletimiz ile onun bağrından çıkmış emniyet birimi mensuplarımız ile Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımız bu hain darbe kalkışmasına dur demek suretiyle canları pahasına esareti kabul etmeyerek demokratik düzenimize sahip çıktıklarını tüm dünyaya göstermişlerdir.
Gazi Meclisi bombalayan, kahraman emniyet mensuplarımıza saldıran, sivilleri katleden, kahraman Türk Ordusu’nu emellerine alet etmeye kalkışan darbeci hainleri, Allah Kahhar sıfatıyla kahretsin. Darbe girişiminde bulunan hainleri lanetliyorum, bu darbe girişimi karşısında onurlu bir duruş sergileyerek demokrasiden yana tavrını koyan ve demokrasi nöbetinde tek yürek olan yediden yetmişe tüm hemşerilerime ve kahraman milletimize şükranlarımı sunuyorum. Demokrasimize ve milli irademize kast eden FETÖ/PDY hainleri tarafından şehit edilen vatanseverlere Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar ve kederli ailelerine sabır diliyorum.
Ayrıca; darbe girişimine karşı ilçe meydanında gece ve gündüz hiç bırakmadan demokrasi nöbeti tutarak tepkisini gösteren, milli irade ve demokrasiye sahip çıkan, hemşerilerime ve aziz Türk milletine teşekkür ediyorum." Dedi.
Haber Önder AKBIYIK


600 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5