• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir Yarı Olimpik Havuz'a Kavuşuyor

09/07/2020

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt görevine hızlı bir şekilde başladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun Malatya ziyaretinde Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt'un Bakan'a yaptığı sunum ile ilçeye yarı olimpik havuz yapılacak.
       Doğanşehir ilçesine 1.2 Milyonluk yatırım kazandıran Belediye Başkanı Durali Zelyurt, İlçe merkezinde bulunan Futbol sahasının olduğu parsel içerisine Yarı Olimpik havuz isteğine Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'dan olumlu yanıt gecikmedi ve gerekli talimatlar verildi.
Konuyla ilgili Belediye Başkanı Durali Zelyurt yaptığı açıklamada,  " Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ilçemiz adına yaptığım sunum neticesinde ilçe merkezinde bulunan futbol sahamızın olduğu parselin içerisine yarı olimpik havuz isteğimizi ilettik. Sayın bakanımızda projenin programa alınması konusunda talimatlarını vermiştir.
AK Parti ilçe Başkanımız Murat Kavuncuoğlu ile birlikte bu konunun takipçisi olup en kısa zamanda ilçemizi yarı olimpik havuzla buluşturacağız inşallah. Gençlik ve Spor Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Doğanşehir ilçemize hayırlı olsun. " Dedi.

Önder AKBIYIK

689 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5