• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de 23 Nisan Konvoyu İlgi Gördü (VİDEO HABER)

DOĞANŞEHİR AKTÜEL;
Doğanşehir ilçesinde Kaymakam Köroğlu öncülüğünde resmi kurum araçları, polis,jandarma,itfaiye ve belediye ekipleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin kuruluşunun 100. yılı kapsamında konvoy yaparak çocukları ve vatandaşları selamladı.

Bayrak ve kırmızı  balonlarla süslenen araçların yaptığı konvoyda vatandaşlara 23 Nisan şarkıları da dinletildi. Polis,Jandarma,İtfaiye ve Belediye ekiplerinin  yaptığı 23 Nisan konvoyu ilgi gördü. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin kuruluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında Doğanşehir Kaymakamı Halil İbrahim Köroğlu ve beraberinde Doğanşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez,Emniyet Müdür Vekili Alparslan Güven,İlçe Jandarma Komutanı Tolga Coşkun,İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ile polis ekipleri,jandarma ekipleri, Belediye Ekipleri ve Malatya Büyükşehir İtfaiye ekipleri bayrak ve balonlar ile süslenmiş araçlar ile siren sesleri eşliğinde Doğanşehir ilçe merkezi ve mahallerini gezerek konvoy eşliğinde Kaymakam Köroğlu çocuklara bayrak ve hediyeler dağıttı. 

Kaymakam Halil İbrahim Köroğlu ve beraberindeki heyet Topraktepe Mahallesinde çocuklar ile birlikte İstiklal Marşı okudular. 

Ülkemizde Korona virüsü tedbirleri kapsamında Doğanşehir ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuk ve vatandaşları konvoydaki araçlar selamladı. Doğanşehir'li çocuklar da aileleri ile pencerelere çıkarak bayraklarla ekipleri selamladı. Araçlarını bayrak ve kırmızı balonlarla süsleyen ekipler Mahalleleri gezerek vatandaşların 23 Nisan'ını tebrik etti. Konvoydaki araçtan çocuk ve vatanbdaşlara 23 Nisan şarkılara dinletildi.
23-04-2020
Önder AKBIYIK
1359 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5