• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kaymakam Köroğlu Hane Hane Geziyor

DOĞANŞEHİR AKTÜEL;
Doğanşehir ilçesine yeni atanan Kaymakam Halil İbrahim Köroğlu ayağının tozuyla koltuğunda oturmadan ziyaretlerine devam ediyor. 

Doğanşehir İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Köroğlu, Doğanşehir Şehit Barış Aybek Mesleki ve Teknik Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonunu, Yolkoru mahallesini ve Beğre mahallesini ziyaret ederek vatandaşlar ve öğrenciler ile sohbet etti. 

Pansiyonu Ziyaret Etti

Kaymakam Halil İbrahim Köroğlu  pansiyonda kalan öğrencilerimizi ziyaret etti. 42 öğrencinin kaldığı Doğanşehir Şehit Barış Aybek Mesleki ve Teknik Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonunda öğrencilerle beraber yemek yiyen Kaymakam Köroğlu, öğrencilerin sorunlarını dinleyerek yetkililerden bilgi aldı.

İhtiyaç Sahiplerine Yardım Kolisi Dağıttı

İlçe Kaymakamı Köroğlu, Yolkoru ve Beğre Mahallesindeki vatandaşları ziyaret etti.
Yolkoru Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar ile sohbet eden Kaymakam, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım kolisi dağıttı.
Vatandaşların sorun ve önerilerini dinleyen Kaymakam Köroğlu, Yolkoru İlkokulu’nu da ziyaret ederek öğrencilerin derslerindeki başarıları hakkında okul yönetiminden bilgi aldı.

Doğanşehir Kaymakamı Halil İbrahim Köroğlu, ihtiyaç halinde gerekli her türlü desteğin verileceğini ve vatandaşların her zaman yanında olunacağını belirtti.

Önder AKBIYIK
dogansehiraktuel.com
828 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5