• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu Doğanşehir'de

📸📸 Doğanşehir HABER 📸📸
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu #Doğanşehir'de

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu #Doğanşehir ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili Fendoğlu beraberinde MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ile MHP #Doğanşehir İlçe Başkanı Selim Güveni ve teşkilat mensuplarını parti binasında ziyaret ederek istişarelerde bulundular. 

Milletvekili Fendoğlu daha sonra  beraberindekiler ile birlikte Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük,'ü, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez'i ve İlçe Emniyet Müdür vekili Alparslan Güven'i makamlarında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu: "Bugün Doğanşehir’deyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanımız R.Bülent Avşar ile Doğanşehir ilçe başkanlığımızda, İlçe Başkanımız Selim Güven ve teşkilat mensuplarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük beyefendiye ziyarette bulunduk. Projelerini, çalışmalarını ve Doğanşehir'i konuştuk. Başkanımıza ve Belediye çalışanlarına başarılar diliyorum.‪Doğanşehir İlçe Emniyet Müdürü vekili Alparslan Güven beyefendiyi ziyaret ederek ilçe sorunları ve ilçe güvenliği hakkında istişarelerde bulunduk. Bu vesile ile görev başında olan bütün Emniyet birimlerimize başarılar diliyorum. Doğanşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Görevinde başarılar diliyorum."dedi.

Önder AKBIYIK
#DoğanşehirHaber

2051 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5