• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kaymakam Ersöz Doğanşehir İlçesine Veda Etti

Doğanşehir AKTÜEL;
Haber Merkezi - Doğanşehir Kaymakamlığından Ağrı Taşlıçay Kaymakamligina atanan Kaymakam Murtaza Ersöz için Hükümet konağı önünde uğurlama töreni düzenlendi. 

Taşlıçay Kaymakamlığına atanan Murtaza Ersöz uğurlama töreninde duygu dolu anlar yaşandı. Kaymakam Ersöz veda mesajında şu sözlere yer verdi.
Kaymakam Ersöz; Kıymetli Doğanşehirli Hemşehrilerim; 13 Eylül 2018 tarihinden beri heyecan ve mutlulukla yürütmekte olduğum Doğanşehir Kaymakamlığı görevinden, 08.08.2019 tarih ve 2019/268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığına atanmam dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım.
Görev sürem boyunca Doğanşehir ilçemizin siz kadirşinas halkına hizmet etmeye, iyi ve kötü gününüzde yanınızda olmaya, sizlerden birisi olmaya, ilçemizin sorun ve problemlerini çözüme kavuşturma konususunda azami hassasiyet gösterdim.
Kamu kurum ve kuruluşlarımızın vatandaşa hizmet konusunda hassasiyetimizi en yüksek seviyede tutmaya çalıştım. Özellikle eğitim konusunda eğitim camiasının yanında yer almaya, öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları için gerekli desteği azami şekilde almalarına özen gösterdim.
Şunun iyi bilinmesini isterim ki; Doğanşehir benim için her zaman hatırlanacak, vatandaşımız her zaman gönlümde yer alacak, muhabbetimiz daim olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle görev sürem boyunca şahsıma desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Aydın Baruş’a, teşekkür ediyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalışmakla mutlu olduğum Belediye Başkanımız Vahap Küçük’e, Hakim ve Savcılarımıza, birbirinden kıymetli daire amirlerime, personelimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca görev süresince hayır dualarını benden esirgemeyen siz Doğanşehirli Hemşerilerime teşekkür ediyorum.
Kıymetli Doğanşehirliler Haklarınızı helal ediniz, duanızı esirgemeyin Allah’a emanet olun." Dedi.

Belediye Başkanı Vahap Küçük ise Kaymakam Ersöz'e uğurlama töreninde ise "İlçe Kaymakamımız Murtaza Ersöz’ü Yeni Görev Yeri Olan Ağrı Taşlıçay’a Uğurladık. ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve yeni görev yeri olan Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığında da üstün başarılar diliyorum"dedi. 

Uğurlama törenin Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Kurum Amirleri,Müdürleri,Kurum çalışanları,STK Temsilcileri,Parti Temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 
Önder AKBIYIK

1733 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5