• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Vahap Başkan'dan Kaymakama Veda Yemeği

Doğanşehir AKTÜEL;
Haber Merkezi -  Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük tarafından tayini çıkan Kaymakam Ersöz'e veda yemeği düzenlendi. 

08.08.2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığına atanan Kaymakam Murtaza Ersöz için Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün katkılarıyla veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen Veda yemeğine Belediye Başkanı Vahap Küçük ve kurum müdürleri ve amirleri siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcileri katıldı. 

Doğanşehir halkına yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Murtaza Ersöz’e teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap  Küçük, yeni görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Vahap Küçük; "Göreve geldiği günden itibaren ilçemizin refahı, huzur ve mutluluğu için mesai yapan Kaymakamımıza her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır.    İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve yeni görev yeri olan Ağrı Taşlıçay Kaymakamlığında da üstün başarılar diliyorum."dedi. 

Kaymakam Murtaza Ersöz ise Organizasyonda emeği geçen başta Belediye Başkanı ve kurum amirlerine teşekkürlerini dile getirdi.
Kaymakam  Ersöz sözlerine şöyle devam etti, "Havasının suyunun güzelliğinin insana yansıdığı, kadirşinas insanlara ev sahipliği yapan, aşkla ve muhabbetle hizmet etmekle onur duyduğum Doğanşehirimizdeki görevimi tamamlıyorum.Yeni görev yerim Ağrı Taşlıçay ilçemiz. Rabbim utandırmasın" dedi. 

Belediye Başkanı Vahap Küçük, Kaymakam Murtaza Ersöz’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket taktim etti.

Haber-Fotoğraf : Önder AKBIYIK
Haber Merkezi
714 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5