• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Malatya Doğanşehirliler Derneğinden Ziyaretler

Doğanşehir AKTÜEL;
Haber Merkezi - Malatya Doğanşehirliler Derneğinden Kaymakam Ersöz'e ve Başkan Yardımcısı Ürkmez'e ziyaret. 

Malatya Doğanşehirliler Derneği Başkanı Dilaver Gür ve Yönetim kurulu Doğanşehir İlçe Kaymakamı Murtaza Ersöz'ü ve Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez'i makamında ziyaret ederek Doğanşehir ilçesi hakkında sohbet ettiler. 

Malatya Doğanşehirliler Derneği Başkanı Dilaver Gür; "Tayini Ağrı Taşlıçay İlçesine çıkan Doğanşehir Kaymakamımız Murtaza Ersöz'ü Malatya Doğanşehirliler Derneği olarak makamında ziyaret ettik.Görevini en iyi şekilde yapan Kaymakamımız İlçemizde iz bırakarak ayrılıyorlar. Üzüntümüz sonsuzdur. Kendisine bundan sonraki çalışmalarında Başarılar diliyoruz." dedi.

Doğanşehir İlçe Kaymakamı Murtaza Ersöz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Doğanşehirliler Derneği Başkanı ve Yönetimi Doğanşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez'i makamında ziyaret ettiler. 


Başkan Dilaver Gür; "Öncelikle görevinizde başarılar dileriz. Doğanşehir ilçemizin bir takım sorunları vardır bu sorunlar ile ilgili bize Malatya Doğanşehirliler Derneği olarak düşen bir görev olursa her zaman destek olmaya hazırız" dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ürkmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretten dolayı teşekkür etti. 
Önder AKBIYIK
737 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5