• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Dev Türk Bayrağı İlçenin Her Tarafından Görünüyor

Doğanşehir AKTÜEL;
Haber MERKEZİ - Doğanşehir ilçesinde hakim bir tepeye dikilen dev Türk Bayrağı ilçenin her tarafından görünüyor.
 
Doğanşehir ilçesi Yolkoru mahallesi Yıldıztepe mevkiine Doğanşehir Belediyesi tarafından dikilen bayrak direğinde bulunan dev Türk Bayrağı hava şartlarından dolayı yıprandığından Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz öncülüğünde yeni dev Türk Bayrağı göndere çekildi. 

Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz; "Doğanşehir ilçemize yakışır ölçülerdeki Türk Bayrağının İlçemizin her yerinden  görünecek ebatlarda ve en yüksek noktasında dalgalandırmak bizlerin görevidir. Bayrağa sahip çıkmak Vatana sahip çıkmaktır. Bayrağımız bugün burada olduğu gibi yurdumuzun her noktasında en son ocak tütene kadar şanla şerefle ilelebet dalgalanacaktır." dedi.
Kaymakam Ersöz, İlçede bulunan vatandaşlarımızın evlerine ve iş yerlerine asmış oldukları bayrakların yıpranması durumunda Kaymakamlığımız ile koordine kurarak bayrak ihtiyacında ve yıpranmış bayrakları Kaymakamlığa teslim edebileceklerini belirtti.

Yıldıztepe mevkiinde Dev Türk Bayrağının göndere çekilmesine Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz,Doğanşehir Emniyeti Başkomiser Erhan Demirhan,Doğanşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Nusret Ürkmez,polis memurları ve vatandaşlar katıldı.

Haber Önder AKBIYIK
984 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5